2726
عنوان

بیاین از بدترین مهمان هاتون بگین

2916 بازدید | 84 پست

سلام سه روزه مهمان هایی گیر من اومدن که ازچی مهمانه از این به بعد متنفر شدم  یه زن وشوهر بایه دونه پسربچه 6 ساله اومدن خونمون گنگر خوردن ولنگر انداختن زن وشوهر سیگار میگشن هرچی میگم توخونه  نکشین بازم میرن تواتاق میکشن خدا شاهده تواین سه روز زنه دست به یه لیوان نزده خورده ونسشسته بخدا خیلی خسته شدم خودم هم 4 تابچه دارم پسرش همش میزنه توسرپسرم خونمو به اشغال دونی تبدیل کردن 

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه مهمونای پررویی...بیرونشون کن

چه نسبتی باهات دارن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

والا مهمون اینطوری نداشتیم

ولی یه شوهر عمه دارم میاد خونمون تا میره من سردرد میگیرم

انرژی ادما و مکانارو خیلی زود دریافت میکنم ایشونم انگار انرژی منفی داره

مریض میشم کلا باید خونرو گردگیری کنم یکم حالم بهتر شده

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.

تو کرونا مهمونی احسنت دوتا سرفه و عطسه محکم بکن بگو شرمنده احتمالا علایم کرونام داره خودشو نشون میده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
از مهمونی ک بچش خونه رو به هم میریزه ولی چیزی نمیگه متنفرم

خودشون برامون یه دونه از این پشمک ها گرفتن بخدا پسرش کل فرش هامو پراز پشمک کرد 

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706