2737
2734
عنوان

اکیپ علمی تخیلی همه می تونن بیان عزیزان موضوع امروز ازاد 💎💎💎💎💎

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 272 پست

۳۳. زامبی‌های وودوو، یا زامبی‌های افسانه‌های هائیتی، به چند دلیل من جمله نیروی کار ارزان، گرفتن انتقام، و کسب قدرت توسط کشیش‌های فاسد و شروری که نامیده می‌شوند به وجود می‌آیند.

۳۴. براساس آیین وودوو، وقتی که یک زامبی به وجود آمد، بوکور، یا کشیش فاسد و شروری که آن زامبی را به وجود آورده است، باید از طریق خوراندن خمیری که از گیاهی به نام “خیار زامبی” درست شده است زامبی را مطیع خود نگه دارد. افسانه‌ها از آن حکایت دارند که مواد شیمایی موجود در خیار زامبی‌ها را ضعیف می‌کند در نتیجه فرمان دادن به آنها آسان‌تر می‌شود. در ایالات متحده، به خیار زامبی تاتوره می‌گویند.

۳۵. بر اساس فرهنگ عامه‌ی هائیتی، نمک خوراندن به یک زامبی، دوباره آزادی را به آن شخص باز می‌گرداند. این به آن معنی نیست که زامبی دوباره به یک شخص زنده تبدیل خواهد شد، بلکه، جسم او به گور باز خواهد گشت.

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

۶. طبق آیین وودووی مردم هائیتی، چند اقدام احتیاطی وجود دارد که افراد می‌توانند برای جلوگیری از تبدیل شدن عزیزان درگذشته‌شان به زامبی آنها را انجام بدهند: ۱)اجساد را زیر سنگ‌های بسیار سنگین دفن کنند تا بیرون آمدن از قبر سخت‌تر شود، ۲) به مدت ۳۶ ساعت مراقب قبر او باشند (بعد از ۳۵ ساعت، مرگ نهایی می‌شود و بوکور دیگر نمی‌تواند جسد مرده را به زامبی تبدیل کند، و ۳)سر مرده را قطع کنند.

۳۷. فیلم اثر جرج رومرو به عنوان فیلمی که تمام فیلم‌های سینمایی امروزی درباره‌ی زامبی‌ها از آن ریشه می‌گیرند دارای شهرت و اعتبار جهانی است. در این فیلم، تشعشع یک ماهواره‌ی سقوط کرده مرده‌ها را زنده می‌کند- و آنها مشتاق به خوردن گوشت انسان‌‌ها می‌شوند.

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من سر نگار باهیچکس شوخی ندارما😍😂😒

خدایا خودت صبر بده بهم مهتااااااااببببببب جونممممم بهم بگو دوست داری ب چند قسمت مساوی تقسیمت کنم؟؟؟؟؟

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
2728
بیا ضعیفه کاریت ندارم😒😒😂

باعش بریم سالارم  /

هااااا😐😐😐😐😒

چیز خوردم  /

خدایا خودت صبر بده بهم مهتااااااااببببببب جونممممم بهم بگو دوست داری ب چند قسمت مساوی تقسیمت کنم؟؟؟؟ ...

نفس برو اعصاب ندارم خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه...بانگار من کاری نداشته باش😒

2740
نفس برو اعصاب ندارم خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه...بانگار من کاری نداشته باش😒

هوووووووووووشششششششششششششششش دیگ زدی اعصابمو ریدی میخوام‌ جرت بدمممممممممممممممممم 

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
تو یکی ساکت😒

چلا    /

۸. شان می‌میرد یک کمدی عاشقانه در مورد زامبی‌ها است. این فیلم به عنوان تقلیدی بامزه و در ستایش فیلم شب مردگان زنده اثر جرج رومرو نوشته شد. در این فیلم سایمون پگ در نقش شان – یک آدم تنبل که به زامبی شکارچی تبدیل شده است – ایفای نقش می‌کند. به این نوع فیلم‌ها “زامدی” هم گفته می‌شود.

۳۹. سری‌های محبوب دنیای مردگان با دیگر ژانرهای مربوط به زامبی‌ها متفاوت هستند چون طبقه‌ی حاکمی از زامبی‌ها را به تصویر می‌کشند که سازمان یافته و باهوش هستند

از کی تاحالا شدی هواخواه اون هاااا😒😒😒

ب جونع عمع بشمالوی من هیچوقت    /

توی دردونع قلبم  /

2706