2733
2739
عنوان

یعنی از دکتر هلاکویی انتظار نداشتم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4435 بازدید | 118 پست
🤭

ایموجیتون نیومد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
خانوما چرا گارد میگیرید؟ خب محترمانه (و با محبت) نظرتون رو بنویسید فوقش یه اختلاف نظره جنگه مگه؟ ...

بخاطر اینه زیاد روانشناسی گوش میدن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری متین و غیر متین و تشخیص میدی عقل کل؟؟؟ شما هولاکویی گوش میدی شما روانشناسی گوش میدی پس یه اثری ...

۳۸ سالته اما مثل نوجوان ها برخورد میکنی بار قبل هم گفتم با کسی جنگ ندارم به سلامت

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
من کلا روانشناسا رو قبول ندارم تیپای شخصیتی آدما انقد زیادن که نمیشه واسه همشون یه نسخه پیچید

خب اون روانشناسی که به تیپهاب شخصیتی و منحصر به فردی آدما احترام نگذاره، روانشناس نیست، عمه تراپیسته. قبول دارم حرف شما رو

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2728
من که حتما نیستم ولی تو هم لیاقت نداری مسائلو علمی ببینی 

وای خدا تو چقدر علمی هستی که یکی مثل طوسی رو تعمیم جزء به کل میدی 

به جای اینکه فدایی یه نفر باشی سعی کن به این فک کنی که یکی مثل این هلاکویی ام ادمه و ممکنه اشتباه بگه

همچنین بزرگان علم هم گفتن که علم تجربی بخاطر اینکه فقط از ابزار آزمایش و تجربه استفاده میکنه ناقصه و اشتباهات زیادی داره

کتاب بخون گلم

کتاب

اتفاقا ادمایی مثه شما گوش ندن خیلی بهتره مرسی که دیگه قبولش نداری باعث افتخار دکتره که شما گوش ندی&n ...

عزیزم این چه منطقیه، مگه دکتر هلاکویی علامه دهر که همه حرفاش درست باشه اونم ممکن اشتباه کنه

من خودم همه حرفاشون قبول ندارم ولی بعضی حرفاشم خیلی درسته ، کامل مطلق فقط خداست

من این موضوع مطرح کردم برا تبادل نه برای جنگ! و این سایت اسمش روشه تبادل نظر اگه تحمل تبادل نظر ند ...

ن عزیزم شما دنبال تایید شدنین

تحمل شنیدن نظر مخالفو ندارین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740
عزیزم منبعت چیه ؟  هر حرفی رو که میشنوی نباید باور کنی

ببخشید من بجاش ریپلای میکنم🙏🏻🙏🏻به قول یکی نوشته بود کم مونده بیان بنویسن پرفسور سمیعی هستم، شال جدید اوردم از المان، بدو بدو🤣🤣

حرفی نیست 🥲

قفل کنید خانم عزیز

براچی دراین باره ها تاپیک میزنید؟

من میدونم حرامه

بعضیامیگن باعث مشکلات جسمیو روحی زیادی میشه و بعضیااین باورو ندارن و هیچ کدوم از طرفین کوتاه نمیان ازحرفشون.

چ تاپیک زدنی داره واقعا؟

بعدشم،اگه قبول دارید،علی(ع)میگه:لاتنظر الی من قال،بل تنظر الی ما قال

دکترهلاکویی صحبتای خیلی خوبی داره .ب اونا توجه نمیکنید؟

حرف درست رو بپذیر،از هرکسی ک باشه

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
ن عزیزم شما دنبال تایید شدنین تحمل شنیدن نظر مخالفو ندارین

تحمل دارم اگر محترمانه باشه

عزیزم این چه منطقیه، مگه دکتر هلاکویی علامه دهر که همه حرفاش درست باشه اونم ممکن اشتباه کنه من خودم ...

ببین خدمتی که هولاکویی به جامعه روانشناسی ایران کرده هیچ روانشناسی هیچ روانشناسی نکرده ... هیچ کس نگفت علامه دهره تو این موضوع بخصوص هم کاملا حرف دکتر درسته و از لحاظ علمی ثابت شده 

2706