2726
عنوان

یعنی از دکتر هلاکویی انتظار نداشتم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4425 بازدید | 118 پست
پورفسور سمیعی گفته اینکار عاملی ترشح میکنه تو بدن که عامل اصلی سرطان استخوانه.  اینکار بالاتری ...

سمیعی اخه؟؟

سمیعی کلا حرف نمیزنه انقدر سرش شلوغه همه چیو میچسبونن به سمیعی لابد گفته عنبرنساراهم دود کنید

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
من تا الان خیلی قبولش داشتم ولی ....

من کلا روانشناسا رو قبول ندارم

تیپای شخصیتی آدما انقد زیادن که نمیشه واسه همشون یه نسخه پیچید

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزد اقای هلاکویی هم تشریف اوردن😏

چرا گودرزو ب شقایق ربط میدی

گیریم دکتر بدیه

اصلا علمشو نداره خب نبینش مجبورت نکردن ک

چ ربطی داره هر کی حرف حق بزنه یعنی رابطه داره با دکتر؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
من که حتما نیستم ولی تو هم لیاقت نداری مسائلو علمی ببینی 

از طرز برخوردت مشخصه

لاقل متین صحبت کن تا بدونم روانشناسی رو شما اثر گذاشته!

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
پورفسور سمیعی گفته اینکار عاملی ترشح میکنه تو بدن که عامل اصلی سرطان استخوانه.  اینکار بالاتری ...

عزیزم منبعت چیه ؟ 

هر حرفی رو که میشنوی نباید باور کنی 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
باشه به خاطر همین مذهبی و پامنبری الان مشکل اخلاقی نداره نمونه بارزش طوسی... 

پیامبر ول کردی چسبیدی طوسی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
سمیعی اخه؟؟ سمیعی کلا حرف نمیزنه انقدر سرش شلوغه همه چیو میچسبونن به سمیعی لابد گفته عنبرنساراهم دو ...

دکتر سمیعی هیج جا اکانت ندارن 

اره درسته

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
شما که علمو قبول نداری چرا هولاکویی گوش میدی؟ بشین پا منبر 

خب هلاکویی منبع علمی نیست واقعاً. فقط مثل سلبریتی ها طرفدار داره و شور به پا میکنه. همین. 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
چرا گودرزو ب شقایق ربط میدی گیریم دکتر بدیه اصلا علمشو نداره خب نبینش مجبورت نکردن ک چ ربطی داره ...

من این موضوع مطرح کردم برا تبادل نه برای جنگ!

و این سایت اسمش روشه تبادل نظر

اگه تحمل تبادل نظر ندارین وارد تاپیک کسی نشید✋

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
از طرز برخوردت مشخصه لاقل متین صحبت کن تا بدونم روانشناسی رو شما اثر گذاشته!

چطوری متین و غیر متین و تشخیص میدی عقل کل؟؟؟ شما هولاکویی گوش میدی شما روانشناسی گوش میدی پس یه اثری از خودت نشون بده تاثیرشو رو تو ببینیم 

2706