2410
2553
عنوان

یعنی از دکتر هلاکویی انتظار نداشتم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4412 بازدید | 118 پست
واع  خب طبیعیه که دو سه دفعه انجام بدی فرداش کمتره دیگه کارخونه هزار هکتاری که نی سریع جایگزین ...

کلا طرف دچار ضعف جنسی و کوچک شدن بیضه شده و مجبور قرص مصرف کنه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
دکتر اورولوژی به پسره گفته بخاطر همین کارت اسپرم هات کم شده دقیقا یکی از عوارض این موضوع عقیمی مردا ...

به این کار ربط نداره . کسی هر روز زناشویی هم انجام بده همین عوارض رو داره .عوارضش بخاطر خود کار نیست لیشتر بخاطر افراط در اون کاره چون همیشه دم دسته 

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا عزیزم شما چیرو میخوای ثابت کنی

باشه کلا اقای هلاکویی دروغ میگن

الان ارامش پیدا کردی؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
خب شما ویدیو کاملشو گوش دادی یا فقط تا اونجاش ک نیگا همچین چیزی نیست؟

خیلیش گوش کردم اعصابم خورد کرد بستمش

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2456
حالا عزیزم شما چیرو مبخوای قابت کنی باشه کلای اقای هلاکویی دروغ میگن الان ارامش پیدا کردی؟

نامزد اقای هلاکویی هم تشریف اوردن😏

2714
کلا طرف دچار ضعف جنسی و کوچک شدن بیضه شده و مجبور قرص مصرف کنه

😂😂چه ربطی داره 

فرضا به جای خود ارضا.یی رابطه برقرار میکرد دیگه اوکی بود؟

اینکه یه اعتیاده و باعث حواس پرتیه اوکی ولی بقیه چیزا ن

درسته تا اینجا یچی میگی در موردش جبهه میگیرن وگرنه دکتر هلاکویی بیشتر میفهمه یا ائمه و دین 

من تا الان خیلی قبولش داشتم ولی

....

😂😂چه ربطی داره  فرضا به جای خود ارضا.یی رابطه برقرار میکرد دیگه اوکی بود؟ اینکه یه اعتیاده ...

تو خودارضایی انرژی بیشتری مصرف میشه 

چون عمل ۲ نفر رو یک نفر انجام میده

شما که علمو قبول نداری چرا هولاکویی گوش میدی؟ بشین پا منبر  

لیاقت میخاد منبر که بحث علمی روبخای حساب بکنی به مراجع تقلید میگن عالم جمعش میشه علما

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2706