2737
2739
عنوان

چرت و پرت😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 28679 بازدید | 4585 پست
الان همین چرت وپرت میره پربازدید

نه ولی داعترین شاید بره🤣🤣🤣

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
طلاق ناگهانی! چرا  مهریه سنگین خودش را می بخشد؟🤔 . زنی در دادگاه با اصرار از شوهرش می‌خواهد ...

ادامششششش

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال ،چرا من هرچی دعا میکنم بعکس برآورده میشه؟

خوب دعا نمیکنی😜😜🤣🤣

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
برو گمشو دارم گریه میکنم به خاطر تو🥺💔 برو دیگه قهرم باهات😒

نههههه قهر نکن فدات شم

ببین من تاپیک باز نمیزنم برای تو این فداکاری رو کردم بچهههه

اوفففف شما ک تاج سری😜😜😜😜

😎👑

واییییی نیکی من یه تاپیک زدم 

برو نگاه کن... 

یه نفر تاپیک زد نسبتشون باهم چی بود آخر... 

قیافه ی من   

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
دیگه یه چرتی گفتم ، خودتون ادامه بدین 🤣🤣🤣🤣

😂

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
نوچ 🤦‍♀️😶🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

باید قانع بشی فرزندم...   

نمی خوام بحث علمی رو باز کنم   

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

@golbargam    

@بانو_سایه  

@nazbanoo8300    من ب مامانم نرفتم

@ماه_تنها    

@کاپ_کیک_عصبانی    

قانون فامیلی :

اگه تو خیابون یه فامیل دیدی که

حواسش به یه جای دیگست

بدون که اون تورو زود تر دیده !😂😂

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
@golbargam     @بانو_سایه   @nazbanoo8300    من ب مامانم نرفتم @ ...

من به مامان رفتم 😎

@nazbanoo8300    

2706