2733
2734

اینم بگم چون فامیله این حسو دارم 

دختر عممه ،از اول باهم دوست بودیم همسنم هستیم ولی چند وقت پیشا خیلی صمیمی شدیم و باعثش من بودم 

ولی خب ب دلایلی کم کم رفاقتم  کم کردم و بعد ی مدت کاملللل قطع شد 

الان خود خوری میکنم ک چرااا من دوستیمو باهاش تا این حد رسوندم ،من ک از اول ی شناخت کلی ازش داشتم ،اونم زیاد باهام صمیمی نبود منم اون مدت ب دلیل تنهایی و مشکلاتی ک با شوهرم داشتم سعی کردم با کسی دوست شم ک تنها نباشم حالم خوب شه

حالا نمیخوام بازش کنم ولی خب ب صلاحم نبود 

دوستیم باهاش اشتباه بود الان هی میگم چرا اینکارو کردم 

درضمن از خانوادمم دلگیر بودم باهاش دردودل کردم 

از این بابتم خیلییییییییییی پشیمونم ( البته خودشم درد و دل این شکلی داشت )

لطفا ی چیز بگین فراموش کنم 

میدونم مسعله مهمی نیست ولی نمیدونم چرا تا این حد رفته رو مخم خیلی بهش فکر میکنم و خودمو سرزنش میکنم 

در ضمن اگه دیدمش چطور رفتار کنم 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لطفا خواهراانه چیزی بهم بگین فراموش کنم چون باخواهر خودم نمیتونم راجع به این موضوع صحبت کنم

چون فکر نمیکردم اخلاقش اینجور باشه بیشتر نارحتم و بعش فکر میکنم 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2728

گذشته دیگه .هیچوقت با هیچکس صمیمی نشو حتی خواهرت شاید اون لحظه سبک بشی با درد و دل بعدا باید سنگینی رفتارشون رو تحمل کنی .البته من خواهر ندارم کلی نظرم اینه.الانم دیگه فکرشو نکن 

کات‌کن

کات کردم 

ولی خب بیشتر ناراحتم ک چرااااا باهاش صمیمی شدم اخه من باب این دوستیو باز کروم 

پشیمونم خیلییی از فکرمم درنمیاد

گذشته دیگه .هیچوقت با هیچکس صمیمی نشو حتی خواهرت شاید اون لحظه سبک بشی با درد و دل بعدا باید سنگینی ...

اره دقیقا 

ولی اون روز خیلیی فشار روم بود مادرم باهام رفتار خوبی نداشت منم براش درد دل کردم ک چرا خانوادم همجینن 

البته اونم چنین چیزایی میگفت

ولی من کلااا تودار بودم تا حالا نشده بود برا اشنا درد دل کنم بیشتر اینجا مشکلاتمو میگفم

2738
اره دقیقا  ولی اون روز خیلیی فشار روم بود مادرم باهام رفتار خوبی نداشت منم براش درد دل کردم ک ...

اشکال نداره دیگه گفتی فکرشو نکن .گذشتت دیگه بهت نیاز نداره آیندت بهت نیاز داره تلاش کن برای آینده ای بهتر .حرفم باد هواس بعدا اگرم چیزی گفت دیوار حاشا بلنده کلا بزن زیرش 

ب این فکر کن ک اون موقع ها تو فکر میکردی کارت درسته و هم زبونی نداشتی ک باش درد ودل کنی پس مجبور بودی ک این کارو کردی، پس خودتو سرزنش نکن، الان هم خودت ب این نتیجه رسیدی کارت درست نبود، 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘