2733
2734
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 118 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عمم که فکر میکنه دختری که ازدواج نکرده ترشیدست و زنی که پسر نداره بی ارزشه

چه بیشعوور😥😥

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2731
مادرشوهرم به خاطر حرف هاش و رفتارش !  که هشت ماهه باهاش قطع رابطه کردم

😔😔 چیا گفته بود

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
زن عموم تو روم گفت خداروشکر طلاق گرفتی از همه نظر از دخترام سر بودی انصاف نبود از شوهرم برد کنی😑

وای چه عوضی و عقده ایه، امیدوارم انقدررر خوشبخت شی که بمیرن از حسودی بیشعوراااا

یه پسره پارسال تو بازار اصلی شهر به اون شلوغی داد میزدم خونه خالیه کی میاد    

وای دیوانه بوده اون دیگه😂

چیکار کرده

من و خانوادمو می‌پرستید.....یه دختر گرفت ۷سال از خودش بزرگتر........یه جوری تو مشتشه از روزیکه ک گرفتش انگار ما ارثشو خوردیم....نگم برات....یه سلیطه ای ....داداشم تمام موهاش سفید شده.....ولی داداشم بی عرضه ست.....وگرنه بعضی دخترا ک بی خانوادن 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر