2737
2739
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 118 پست

اونایی که تو این اوج بیماری عروسی و تولد و دورهمیشون ترک نمیشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمم که فکر میکنه دختری که ازدواج نکرده ترشیدست و زنی که پسر نداره بی ارزشه

این عمه لایق فحشه😁😁😁😁😁

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2731

بدون اغراق مادر همسرم 

خودش رو میزنه کوچه علی چپ روزی چند بار تماس تصویری میگیره از همه چی زندگی ما میخواد سردرآره،یکی از فامیل من بیاد میخواد منفجر بشه،علنا تو روم میگه چرا بری خونه بابات، باید فقط بیای اینجا....... 

و هزاران مورد رو مخ دیگه

جدیدا واقعا آرزوی مرگ واس خودم دارم 

وای😳 اماخوشخال باش که ازدختراش سرید 

جالبه واسه ازدواج دومم مریضی و بهونه کرد نیومد دختراشم با بچه ها و شوهراشون اومدن خوردن کادوام نیاوردن😂

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
این عمه لایق فحشه😁😁😁😁😁

ولی من بهش فحش نمیدم همون بی شعور بودنش کافیه 😁😁😁

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2740
بدون اغراق مادر همسرم  خودش رو میزنه کوچه علی چپ روزی چند بار تماس تصویری میگیره از همه چی زند ...

چراواسه خودتون 

دشمناتون 😁والا بخدا

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
چراواسه خودتون  دشمناتون 😁والا بخدا

عزیزم ما میگیم ظالم و سالم، هیچیش نی که بخواد بمیره، من  و جاریم رو سیر کرده از زندگی

بخدا جاریم شکایت مادرش رو به همسر من گفت شاید بتونه کمکش بده 

ولی هیچ کس از پسش برنمیاد، یعنی درواقع شوهر هامون اینقد بش رو دادن 

2706