2737
2734
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 118 پست
یه دکتری به نام ژاله زادخوش اومد محل کارم و من سرماخورده بودم ماسک زدم برای چند سال پیش بود با حال ...

رسما خل و چل بوده😂😂

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
وای حرومش بشه. چقدر بیشعوره

اره خانمی بخدا زمانی شنیدم هنگ کردم به خوبی بهش گفتم خاله جون میری پول میگیری اسم منو نیار یه دفعه لو داد وام بلا عوضی هم گرفته تا گفتم خاله اون دیگه کحا بود زد به کولی بازی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاهرشوهرم با اون هیکل گنده ش دراااااز میشد وسط سالن جلوی باباش و شوهره من و شوهرخاهرش سینه ی زشت سیا ...

حالا لزومی نداشت شما هم هیکل گندشو بگید😃!

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
خواهرشوهرم. پسرم نوه اوله پسریه. و تک عروسم.  پسرم بدنیا اومد گفت نمیدونم میتونم بچتو دوست داش ...

😂😂😂

میگفتی حالا خیلیم مهم نیست😂😂 دیوانس دختره

2728
دمت گرم وای بعصی وقتا یاد کاراش میافتم میگم این خوده شیطان بود اینقدر نشست زیر پای شوهر دختر عموش تا ...

وای واقعا پسسست بودهه کثافت لجن، ازین زنا متنفرم خودمم انقدر دیدم. البته اصلااا تو زندگیشون خیر نمیبینن اینا انقدر عوضیین.

فقطط باید ازشون دورر شد

😂😂😂 میگفتی حالا خیلیم مهم نیست😂😂 دیوانس دختره

تمام مشکلاتمو تو دوران عقد این عوضی درست کرد. باعث شد دو سال عقد بمونم. از حسادت با من خودشو جر داد. جالب اینجاست دخترش دو سال از من کوچکتره، خواستن برای من لباسشویی بخرن دعوا راه انداخته بود اول برای من قدیمی شده بخرین. شوهر هم داره خر نفهم.

از روی تنبلی و اعتماد به نفس پایین خیلی در حق خودم بدی کردم 😂

منم همینطوریم. چکار کنم😭😭😣😣😢😔

2740
اره خانمی بخدا زمانی شنیدم هنگ کردم به خوبی بهش گفتم خاله جون میری پول میگیری اسم منو نیار یه دفعه ل ...

واقعا بیشعوره😐😐 باهاش قطع ارتباط کنید این ادما خیلی بیشعورن. به هیچکی رحم نمیکنن

تمام مشکلاتمو تو دوران عقد این عوضی درست کرد. باعث شد دو سال عقد بمونم. از حسادت با من خودشو جر داد. ...

خجالتم نمیکشه همسن مامانته دگ اون عقده ای

عزیزم ایشالا همه چی درست میشه. تحت تاثیر حرفاشون نباش

انشالله   

بخدا نمیدونستم چنین ذاتی دارن بخدا موندم این همه بدی چطوری توشون جمع شده 

اخه چرا 

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀