2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بدجنس نباش اینقدر شما بودین دلتون راضی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خب خودت با مادرت برو خرید ، به اونا هم بگو مامانم دوست داره خودش تو خرید همراهم باشه ، یا اصلا هر چی‌میخرید هم لازم نیست رو کنی و بهشون گزارش بدی که! فوقش بعدا دیدن میگی مامان بابام خودشون برام گرفته بودن اینا رو.  دختره الم شنگه راه میندازه که بندازه ! برات مهم نباشه

جهیزیه اتو بابات میخره چرا دختر خواهر شوهرت باید همراهت بیاد؟ اصلا بهشون نگو با مامانت برو بعد هم بگو مامانم گفته تو بلد نیستی خودم باید همراهت باشم دفعه ی پیش جنس های خوبی نگرفتی فلان 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2731

مشکل خرید جهیزیه نیست. 

مشکل شما در واقع مهربونی بیش از حد همسرتون نسبت به خانوادشه که در آینده ممکنه مشکلات بزرگتری رو ایجاد کنه.

بنظرم بشینین دقیق و کلمه به کلمه با هم در این مورد صحبت کنین. 

آها مرسی عزیزم میشع بگی وسایل برقی ها چی گرفتی لطفا

همزن

گوشکوب برقی توستر ابمیوه گیر اب مرکبات گیر اتوپرس اتو بخار بخارشو پلوپز چندکاره(این خیلی خوبه همه کار خودش میکنه بخارپز ارام پز تخم برق پز همه اینا هس)

سرخ کن

پنکه زودپزبرقی

مخلوط کن چرخگوشت(این نمیدونم چرا ولی خیلی گرون داد)

مایکروفر

اسنک ساز

کیک پز

قهوه ساز 

چای ساز

سماور برقی

ساندویچ ساز

وافل ساز

خیلیاش چشم وهم چشمیه الکیه نخر

2738

عزیزم فقط با مامانت برو خرید حتی شوهرتم نبر و اصلا ی جوری برخورد کن ک ب خودشون اجازه ندن ک ازت بپرسن چی خریدی یا چرا با ما نیومدی مثلا اگه پرسیدن چی گرفتی بگو اومدین خونم میبینین یا گفتن چرا ب ما نگفتی بیاییم بگو با مامانم رفتم خریدم بد موقع بود گفتم مزاحم شما نشم 

در ضمن با شوهرتم صحبت کن بگو تا وقتی مجرد بودی اختیار پول و درامدت کاملا با خودت بود، ولی از الان به بعد صاحب زندگی‌مستقل هستی و باید به فکر پس انداز و آینده خودمون باشیم ، بگو اگه اونا ندار بودن مشکلی نبود در یه حد معقولی بهشون کمک بشه اونم برای ملزومات، ولی الان که خداروشکر در حد خودشون دارن و میتونن وسایل مورد نیاز رو تهیه کنن، بگو پدر من بهم گفته هرچی خواستی بخر و بهترینا رو بخر، منم طبق حرفش‌دارم عمل میکنم، اون دختر هم باید طبق نظر پدر مادرش باشه و وقتی اونا میگن فقط چیزهای ضروری، باید عمل کنه ، مگه بچه ۵ سالست که خودشو با من مقایسه کنه یا هرجور شده باید چیزی که دلش میخواد رو بدست بیاره حتی تز جیب یکی‌ دیگه؟! 

واقعا تعجب میکنم همچین دختری چجوری میخواد برا سر خونه زندگیش وقتی هنوز به این بلوغ فکری نرسیده که هر کی باید بر اساس شرایط خودش زندگیشو بسازه،  نه اینکه همش چشمش دنبال مقایسه باشه و چشم و هم چشمی!

عزیزم حق با توعه و توام بد جنس نیستی 

چقدر خواهر شوهرات خوشبختن که داداششون اینقدر هواشونو داره، خوش بحالشون

ما که سال به سال از لطف و کرم زن دایی و مادر بزرگ بی فکرمون، دایی مونو نمی بینیم 

خدا اگه طولش میده، قشنگترش میکنه ❤️
در ضمن با شوهرتم صحبت کن بگو تا وقتی مجرد بودی اختیار پول و درامدت کاملا با خودت بود، ولی از الان به ...

اینارو حفظ میکنم حتما شب بهش بگم

یه دنیا ممنون اون قسمت اول حرفاتون مطمنم روش اثرمیکنه انشاا...

من اصلا بلد نیستم حرف بزنم فقط گریم میگیره

شوهر من مهندس معدنه تو مس حقوقش الحمدا... خوبه اما شغلش واقعا سخته واونا اینو نمیفهمنن دخترخواهرش قو ...

مثلللل شوهرمنه شوهر تو .تودوران مجردیش از این کارا شدیدددد میکرد 

جوری که میخواستن کل جهیزیه دختر خواهرشو بندازن پاش وقتی ما عروسی کردیم 

ولی من جمع وجورش کردم سخت بود گاها داد وبیداد میشد بینمون 

خانوادش سراینکه دیگه نزاشتم هی خرج نوه و دختراشونو جاریمو بده همشون باهام بد شدن 

ببین شوهرمن چقد احمق بود ماهیانه به جاریمم پول میداد😐😐

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
عزیزم حق با توعه و توام بد جنس نیستی  چقدر خواهر شوهرات خوشبختن که داداششون اینقدر هواشونو دار ...

منم3 تا برادر دارم کاری به کارم ندارن

شوهر من هی میگه مگه من بی غیرتم خواهر با بچه کوچیک با تاکسی اینور اونور بره ماشینمو میدمشون

کلا ازخدا خواسته پدر من منو ساپورت میکنه چسبیده پی خواهراش

اصابم خیلی خرده  

میگه من ماشینمو میدم ماشین تو دستم باشه

مادرم میگه اولش جلوشو نگیری پس فردا زندگی برات نمیذارن

بابامم میگه خجالت بکش خواهرشه

2706