2733
2734
عنوان

چجوری یه لیوان اب میخوریم یه پارچ پس میدیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 60 پست

منم همینطورم 5 الی 30 دقیقه یکبار درطول روز دسشویی میرم شبام تا صبح سه الی چهار بار😭😭😭😭

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این سوالای علمی رو اینجا مطرح نکنید لنتیا😂

😂ن یکی منو قانع کنه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
خوب غذا ها و میوه ها و سبزیجاتی هم که میخوری آب دارن...

عههه چ@بدونم والا

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2728
از کجا میفهمی اونی که دفع شده یک پارچ بوده؟ پارچ میذاری موقع ادرار؟!😐😂

عزیزم مشخصه دیگه😂

من اینسری دقت کردم 3 لیوان چای میخورم لیوان سوم آخراش یهو میبینم داره میریزه میدوم میرم دستشویی بعد از اون تا 3 بار هر 5 دقیقه میرم تموم میشه😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
این سوال منم هس😂😂😂😂دیشب تا صبح ده بار رفتم دشوری. حالا چیه قبل خواب تشنه ام بود یه لیوان اب خورد ...

😂😂😂والا موندیم

2740

منم همینجوری ام😞 ینی دائم دسشویی ام

میخوایم از خونه بریم بیرون شوهرم میگه اول برو دسشویی..مث بچه ها😑

نمیدونم چمه دیابتو فشارم ندارم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
منم همینطورم 5 الی 30 دقیقه یکبار درطول روز دسشویی میرم شبام تا صبح سه الی چهار بار😭😭😭😭

شبا زیاد میری سردیت شده ها گرمی زیاد بخور

چون زمستون عرق نمیکنیم شاید یا کمتر عرق میکنیم اب ازطریق ادرار دفع میشه الله اعلم 😂

اره میتونه اینم باشه

من اینسری دقت کردم 3 لیوان چای میخورم لیوان سوم آخراش یهو میبینم داره میریزه میدوم میرم دستشویی بعد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اره بخدااا مرسی

یه روز بشین خیلی منطقی با کلیه هات صحبت کن ببین داستان چیه نتیجه رو به ما هم بگو😂

😂😂😂😂😂😂😂چشم 

من تحقیق کردم یه بخشی از آبی که جیش میشه ناشی از تولید آب دراثر سوختن و مصرف شدن قنده

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706