2737
2739
عنوان

چجوری یه لیوان اب میخوریم یه پارچ پس میدیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 60 پست
 عزیزم مشخصه دیگه😂

آخه وقتی یک پارچ رو خالی کنی سریع خالی میشه ولی اگه به صورت ادرار باشه خیلی طولانی میشه ینی هی ادامه داره😐🤔🤣

فکر کنم تو حس میکنی خیلی زیاده ولی درواقع همون یک لیوانه حالا اگه خیلی  درگیرش میشه یه پارچ و لیوان میتونی حرومش کنی😐😂😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

حالا اب هیچیییییییی

من یه لیوان چای بخورم 679575957  بار باید برم دستشویی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوری ام😞 ینی دائم دسشویی ام میخوایم از خونه بریم بیرون شوهرم میگه اول برو دسشویی..مث بچه ه ...

سرده بدنت...با گرمی گرمش کن😂

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2731
آخه وقتی یک پارچ رو خالی کنی سریع خالی میشه ولی اگه به صورت ادرار باشه خیلی طولانی میشه ینی هی ادامه ...

😑خیلی پیچیده توضیح دادی کلیه هام رگ به رگ شد😂

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
من تحقیق کردم یه بخشی از آبی که جیش میشه ناشی از تولید آب دراثر سوختن و مصرف شدن قنده

عهههه چ جالب

واااییی نگوووو من میخواستم برم بیرون یه لیوان اب خوردم همین که نشستم تو ماشین دستشویم گرفت حالا مگه میرسیدم به اونجایی که میخواستم برم رسیدم بدونه سلام رفتم دستشویی😂😂😂

2740
حالا اب هیچیییییییی من یه لیوان چای بخورم 679575957  بار باید برم دستشویی

😂😂😂😂😂😂😂😂

😑خیلی پیچیده توضیح دادی کلیه هام رگ به رگ شد😂

😐😂😂😂زیاد بهش فکر نکنم گلم😐😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

جوابشو فهمیدی منو لایک کن.منم خیلی وقتا به این فکر میکنم

لامصب هندونه رو بگو.یه قاچ بخوری اندازه دوپارچ باید خالی کنی🤣🤣

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
واااییی نگوووو من میخواستم برم بیرون یه لیوان اب خوردم همین که نشستم تو ماشین دستشویم گرفت حالا مگه ...

😂😂😂😂😂😂وای اره بخدا ادم اینجور وقتا نمیرسه

میره اونجا با پلاسما و خون و اینا دوست میشه بلخره دست همو میگیرن میان بیرون😁😂

😂😐

عهههه چ جالب

از خماری درتون آوردم  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706