2410
2553
عنوان

چجوری یه لیوان اب میخوریم یه پارچ پس میدیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 60 پست

منم همینطورم 5 الی 30 دقیقه یکبار درطول روز دسشویی میرم شبام تا صبح سه الی چهار بار😭😭😭😭

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این سوالای علمی رو اینجا مطرح نکنید لنتیا😂

😂ن یکی منو قانع کنه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
خوب غذا ها و میوه ها و سبزیجاتی هم که میخوری آب دارن...

عههه چ@بدونم والا

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2720
از کجا میفهمی اونی که دفع شده یک پارچ بوده؟ پارچ میذاری موقع ادرار؟!😐😂

عزیزم مشخصه دیگه😂

من اینسری دقت کردم 3 لیوان چای میخورم لیوان سوم آخراش یهو میبینم داره میریزه میدوم میرم دستشویی بعد از اون تا 3 بار هر 5 دقیقه میرم تموم میشه😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
این سوال منم هس😂😂😂😂دیشب تا صبح ده بار رفتم دشوری. حالا چیه قبل خواب تشنه ام بود یه لیوان اب خورد ...

😂😂😂والا موندیم

2714

منم همینجوری ام😞 ینی دائم دسشویی ام

میخوایم از خونه بریم بیرون شوهرم میگه اول برو دسشویی..مث بچه ها😑

نمیدونم چمه دیابتو فشارم ندارم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
منم همینطورم 5 الی 30 دقیقه یکبار درطول روز دسشویی میرم شبام تا صبح سه الی چهار بار😭😭😭😭

شبا زیاد میری سردیت شده ها گرمی زیاد بخور

چون زمستون عرق نمیکنیم شاید یا کمتر عرق میکنیم اب ازطریق ادرار دفع میشه الله اعلم 😂

اره میتونه اینم باشه

من اینسری دقت کردم 3 لیوان چای میخورم لیوان سوم آخراش یهو میبینم داره میریزه میدوم میرم دستشویی بعد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اره بخدااا مرسی

یه روز بشین خیلی منطقی با کلیه هات صحبت کن ببین داستان چیه نتیجه رو به ما هم بگو😂

😂😂😂😂😂😂😂چشم 

من تحقیق کردم یه بخشی از آبی که جیش میشه ناشی از تولید آب دراثر سوختن و مصرف شدن قنده

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706