2737
2739
عنوان

پسر دایی بیشعورم

395 بازدید | 18 پست

خیلی پشت سرم حرف میزنه، نمیدونم چه مرگشه

سه سال قبل کلی پشتم حرف زد رفتم به بابام گفتم کلی باهاش دعوا کرد اما متاسفانه خانواده ام بهم شک کردن گفتن لابد کاری کردی😔

جدیدا باز حرف زده که من با فلانی دوستم و نمیدونم یه غلطی میکنم 

شدم اش نخورده و دهن سوخته

جرأت ندارم باز چیزی بگم، متاسفانه حمایتی ندارم و باز همه بهم شک میکنن☹️

دلممم گرفته 

خودت بزن قهوه ایش کن

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزن دهنش رو آسفالت کن

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2740

یجایی تنهایی گیرش بیار گوشیتم بذار رو ضبط صدا صداشو ضبط کن

برو بهش بگو چه مشکلی با من داری ؟؟؟ 

کی من تو رو حتی تنهایی جایی دیدمت؟؟؟ 

کی باهات حرف زدم که بخوام باهات رابطه ای داشته باشم 

چیکارت کردم مشکلت با من چیه که دلت میخواد منو جلو بقیه خراب کنی؟؟؟؟

برو این سوالا رو بپرس جواباشم بگیرم آخرشم بشورش بذارش یه گوشه😐

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
طلا ک پاکه چه منتش به خاکه .انقد خانوادت بهت بی اعتمادن یا تورو نمیشناسن ک بهت شک میکنن

اینجا ایرانه

والا خانوادم منو می‌شناسن اما وقتی هی از سمت یه نفر بشنون و همه جا پخش باشه خواه ناخواه دلشون یه جوری میشه