2733
2734
عنوان

اگ کسی بهش برمبخوره خواهش میکنم نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 76 پست

چه دغدغه هایی داریا

خب این نشد بعدی

هیچ پسری ارزش اینو نداره قبل عقد بخوای رابطه داشته باشی اینو فقط بعد عقد متوجه میشی😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین هرکس  دوستداره میخادت میمونه ربطی هم به رابطه ندارم من خودم ۷سال باعشقمم رابطه هم نداااشتیم هرروز هم بیشتر از دیروز عاشق هم میشیم

خاک تو سراون پسری که واسه رابطه بخادتت

این واقعا سوالی نیس ک کسی بتونه بهت جواب قطعی بده. رابطه ها باهمدیگه فرق دارن،همونطور که ادمها باهم فرق دارن. ی پاسخ سیال و دینامیک نیازداره. تو بعنوان کسی ک وارد رابطه میشه باید بدونی اولویت هات چیه و چارچوبت چیه و طرف مقابلت هم همینطور. شاید پاسخ به نیازهای طبیعی واسه اون اولویت باشه واسه تو نباشه. شاید چارچوب تو بهت اجازه بده،چارچوب اون نه! اینا باید قبل از شروع رابطه مشخص بشن. چون دوتا ادمی که وارد رابطه میشن باااید اولویت ها و چارچوب هاشون باهم همخوانی داشته باشه. 

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
والا تو عقدم ادم میترسه رابطه داشته باشه چ برسه ب دوستی ندیا گول دوستاتم نخور

رابطه نمیخاست میگف یگم شل باش تو چرا حتی بغل بزور میای نمیراری ببوسمت دس بهت میزنم جبهه میگیری

2738

بیشتر پسرها تنوع پذیران نمیتونن زیاد با یکی بمونن پسرها احساس ندارن قلب ندارن بجز خودشون به کسی دیگه ی فکر نمیکنن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
رابطه نمیخاست میگف یگم شل باش تو چرا حتی بغل بزور میای نمیراری ببوسمت دس بهت میزنم جبهه میگیری

خب اولش با بوس و بغله

ی دفعه ک نمیره....

قدم ب قدم

در کل حواستو جمع کن

کسی ک طرفشو بخواد معمولا از راهش وارد میشه

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
اگر بدی، باید قید ازدواج باهاش بزنی ، به ازدواج ختم نمی شه این زا مطمئن باش. رابطه ای که وارد فاز جن ...

حالا من میگم چون ندادم باهام دعوا میکرد همش خیلی عاشقم‌بودا حتی واسم گریه میکرد اما باهم همش دعوا میکردیم فک کردم دلیلش سفتی منه