2737
2734

احتمالا بعد نه ماه مادرشوهرم اینا از روستا برمی‌گردن مجبوریم بریم خونشون.کیک درست میکنم میبرم.شب بعدشم مامانم اینا رو دعوت میکنم شام قیمه نثار و فسنجون و کیک و میوه و انار و ژله و آجیل و لبو و شلغم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یلدا تولد شوهرمه  یه جعبه کادو حسابی و یه تولد دو نفره...

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
ژله طبقه ای یا خود ژله بادانه انار یا طرح هندوانه و...؟

ژله طبقه ای تو یه طبقه ش ژل انار با دونه انار میریزم. البته امسال میخوام ژله ویترینی درست کنمفعلا روش فکر میکنم.💖

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
2731
اره عزیزم.خواهش میکنم امیدوارم درست کنی لذت ببری نوش جونتون بشه💓

عزیزم من تستر دارم..نمیدونی چجوری میشه درس کنم توش؟؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2740
خیلی هم عالی.عشقتون مستدام💖

مرررررسی  

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
من امسال میخام سوپ کدو تنبل درست کنم البته تو پوستش بریزم (نارنجی).کسی تا حالا اینکارو کرده؟ بنظرم ...

بابا تو که نیاز به ایده نداری خودت یه پا کدبانویی ماشالله بااین همه ایده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

من کلا عاشق تزیین و ...هستم .شوهرم علاقه ای نداره.البته خیلی وقتاهم نیست شبکاره.اما دل خودم مهمه تلاشمو میکنم خوب پیش بره و شاد باشیم.رسم ورسوم اصیل ایرانی باید حفظ بشه.

بابا تو که نیاز به ایده نداری خودت یه پا کدبانویی ماشالله بااین همه ایده

ممنون.نه بابا مطالعه میکنم و درست میکنم.البته تنوع دوس دارم.هر ایده ای برام جذابه.شما چیکار میخاین بکنین؟

من کلا عاشق تزیین و ...هستم .شوهرم علاقه ای نداره.البته خیلی وقتاهم نیست شبکاره.اما دل خودم مهمه تلا ...

برنامه سرآشپز پاپیون ایده های یلدایی خوبی داره نصب کن از بازار 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706