2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم والا فکر نکنم خوب بشه رو بخاری یا شوفاژ درست کن

خب عزیزم من خونمون سرده دایما بخاری رو درجه زیادشه..‌با این اوصاف چقدر باید بزارم بمونه اصن چقد مواد لازم داره؟میشه کامل توصیح بدی ؟اینکه چندساعتم باید بمونه رو بخاری

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
ممنون.نه بابا مطالعه میکنم و درست میکنم.البته تنوع دوس دارم.هر ایده ای برام جذابه.شما چیکار میخاین ب ...

من کیک درست میکنم انار دون میکنم کدو حلوایی درست میکنمژله هم درست میکنم ولی تزیین واینا نمیکنم همین جوری می خوریم بره😁

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2731
خودش میگه میخوام کرونارو فراموش کنم.یعنی چی؟

یعنی از ناراحتی و استرسم کم بشه.شادی رو بیارم تو ذهنم بجای استرس و ترس.من و خانواده خداروشکر تاحالا رعایت کردیم همینطور هم ادامه میدیم.رفت وامدم همونطور ک قبلا گفتم.پس جای نگرانی نیس.خداروشکر تاحالا نه ازبیزون غذا گ نه خوراکی و نخرید بیخودی.اما باید روحیم حفظ کنم به انرژی نیازمندیم همگی

پرتقال و کیوی رو روش چی میزنین قبل خشک کردن؟ من سیب.به.الو.هلو خشک کردم.لواشک درست کردم .اما اینارو ...

کیوی هیچی ولی به پرتقال برای اینکه تلخ نشه شربت بار

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
من کیک درست میکنم انار دون میکنم کدو حلوایی درست میکنمژله هم درست میکنم ولی تزیین واینا نمیکنم همین ...

خیلی خوبه.

مادرشوهرم توساختمان باماهستن.اصل کاریاش بااوناس.من میخام یکم تنوع بدم و چیزای جدید امتحان کنم.وگرنه اصل خوردنشه😁😉😉

2740
خیلی خوبه. مادرشوهرم توساختمان باماهستن.اصل کاریاش بااوناس.من میخام یکم تنوع بدم و چیزای جدید امتحا ...

فدات عزیزم❤😍انشالله همیشه سلامت وشاد باشید🤗ما هم با مادر شوهر وبرادر شوهرم تو یه ساختمونیم😊جاریم که هرسال میرن خونه مامانش ماهم احتمالا بریم خونه مادر شوهرم😁

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
خیلی خوبه. مادرشوهرم توساختمان باماهستن.اصل کاریاش بااوناس.من میخام یکم تنوع بدم و چیزای جدید امتحا ...

ایول.منم مادر شوهرم و خواهر شوهرمو گفتم ک دو سه روز قبل تر بیان خونمون بمونم این جینگیل بینگیل هارو باهم درست کنیم.

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇