2703
2553

اخه چرا فکر میکنید  میگن شب یلدا منظورشون اینه جمعیت چند نفره است نه منظور دوستان اینه چیکار میکنید برای اون شب از نظر غذا خوراکی لباس این چیزا    ادم بایدرسم و رسوم هر سال انجام بده ولی هرکس داخل خونه خودش انشالله سالی دیگه کنار هم باشیم 

ما که اینطوریم 

خدایا شکرت🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رو بخاری عزیزم.الان فعلا سیب خشک کردم.سیب هارو ورقه کردم توی آب لیمو ترش زدم ک سیاه نشه یه لایه فویل ...

آفرین به شما💖نوش جونتون .ما بخاری نداریم😥

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
2456

من برا خونه میخوام کاپ کیک درست کنم چون از اول کرونا از بیرون شیرینی نخریدم احتمالا ژله درست کنم ولبو وباقالی ومیوه وچایی💖 دوستان شماهم ایده هاتونو بگید

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖

من امسال میخام سوپ کدو تنبل درست کنم البته تو پوستش بریزم (نارنجی).کسی تا حالا اینکارو کرده؟

بنظرم بدک نباشه.

یکمی هم میوه خشک کرده به شکل گل تزیین کنم.

کیک خونگی باتزیین پشمک سفید.انار دون شده قرمز و برگ رزماری یا کاج سبز(تم یلدایی) نظرتون چیه؟

2714
خب ایده جدید بدین ک تنوع بدیم و تکراری نباشه

ب نظرم کرسی بساز میتونی کیک ژله چیزکیک باسلوق بسکوئیت شکل هندونه بسازی با پفیلا آدم برفی بساز اگر داری فانوس و شمع بزار سنتی بشه برگ پاییزی بزار برای تزیین دیوان حافظ بزار بعد فال بگیرید میتونی سماور اگر داری بزاری فعلا همینا یادم میاد 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

نمی دونم به خدا پارسال که خونه خودمون بودیم مادرشوهرم فرار کرد رفت خونه دخترش شوهرمم که هیچوقت مارو نبرده خونه مامانم امسالم که بهانش جوره میگه کروناس میگه شب یلدا هم مثل شبای دیگس😒

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
واقعا؟؟؟ممنون که گفتی امتحان میکنم.همیشه شاد باشی گلم💖

اره عزیزم.خواهش میکنم امیدوارم درست کنی لذت ببری نوش جونتون بشه💓

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
ب نظرم کرسی بساز میتونی کیک ژله چیزکیک باسلوق بسکوئیت شکل هندونه بسازی با پفیلا آدم برفی بساز اگر دا ...

ممنون اره سال های پیش کرسی و سماور و...بود .پفیلا رو داخل تنگ ریختم و باشاخه شبیه شکوفه درختان درست کردم.ولی دزگه تکراری بود.بیسکوییت ایده خوبیه.ممنون

2706