2737
2734
عنوان

گیاه بامبو

412 بازدید | 8 پست

لطفا کسایی که از گل و گیاه سر در میارن بگن

ما ی دونه بامبو داریم ک دوساله داریمش

تقریبا تا بند ۵ آب پر کردیم ینی اندازه ی وجب ونصفی ریشه زده چن ماه پیش من ریشه هاشو کندم تا کم آب بریزم ولی شل شد و چروک و نوک برگاش زرد شدن و خود گیاهم کج شد ولی بعد چن وقت دوباره آبشو زیاد کردم یکم جون گرف دوباره ریشه زد ولی نوک برگاش دوباره زرده و یکمم کجه و نمیتونه صاف باشه تکیه ش میدم ب دیوار بنظرتون راهی هس که درست شه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ما از اول قطره نمیدادیم و خوب خوب بود ولی بعد این ک اینطور شد ی قطره ضدقارچ ریختم بهش ولی فایده ندا ...

گیاه بامبو قطره داره، بعدشم یه کاری کن الان از توی نت یه گل فروشی نزدیک خونتون رو پیداکن بپرس که خیالت راحت بشه  و بهت بگه چکار کنی اسی جون

خدایا شکرت به خاطر تموم داده ها و نداده‌هات  
احیا میشه بنظرتون؟

آره میشه جای خیلی سرد یا خیلی گرم نذارش

آبشم باید از شیر پر کنی بذاری بجوشه ۲۴ ساعت بعد بریزی ماهی یه بارم در بیار ریشه ها و گلدونش و بشور تا لجنی نشه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوتنه بانکه در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، تکثیر کاکتوس و شناختآفات گل و گیاه آپارتمانی ،علت رشد نکردن سانسوریا و پا جوش نزدن آن قرار داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم های  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره. خوبی این سایت اینه کهمشاوره گل و گیاه به صورت آنلاینو مستقیم با متخصصان گل و گیاههستش. حتما به سایتشون سر بزنید