2737
2734
عنوان

خیلی کم آوردم..چطور تحمل کنم 💔

131 بازدید | 9 پست

خیلی زیاد به این فکر کردم که زندگیمو تموم کنم یروزی میدونم که اینکارو میکنم... 

پنج ساله پیش باهم مجازی اشناشدیم و تا8ماه پیش باهم بودیم و همون۸ماه پیش اومد دیدنم.. از اول گفته بود قصدش ازدواچ نیست منم هدفم این نبود اماابعد خیلی وابستش شدم و حتی بهش گفتم میخوام بیاد خواستگاری و ازش هیچی نمیخوام میگفت نه خیلی دوریم 12ساعت فاصله داریم بابام مخالفه و هیچ هزینه ای برام نمیکنه.. الانم گاهی زنگ میزنه و میگه دلش تنگ میشه و تااخرعمر میخواد بمونه اما ازدواج نه و هرروزم نمیتونه زنگ بزنه، وقتیهم من زنگ میزنم جواب میده،..... 

حالم خیلی بده امروز ی ساعت حرف زدم بعد گفت میخواد بره سرکار و چنددقیقه بعدش زنگ زدم اشغال بود و بعدشم رد میداد.. کاش میتونستم برای همیشه دل بکنم ازش.. کاش بمیرم راحت بشم خسته شدم ازین وضعیت، هرروز گریه و حال بد.. 

وقتی زنگ زدم اشغال بود قلبم داشت ازجا کنده میشد، میدونم ک ممکنه باکسی باشه، اما میگه نیست هربار پرسیدم گفته باکسی نیستم.. درهرصورت چ فرقی داره وقتی نمیخواد بامن ازدواج کنه

منم ی رابطه مجازی دوساله رو تموم کردم ب نظرم پوچه تهش مخصوصا که میگی نمی‌خواد ازدواج کنه فقط وقتت رو هدر میده منم خیلی درد کشیدم تا تمومش کردم اما میدونم نتیجه میبینم زودتر تموم کن حتی اگه دلت نمی‌خواد چون آسیب میبینی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ی رابطه مجازی دوساله رو تموم کردم ب نظرم پوچه تهش مخصوصا که میگی نمی‌خواد ازدواج کنه فقط وقتت رو ...

خیلی داغون شدم، احساس میکنم پیر شدم، کم نیست اینهمه مدت باهم بودیم حالا چطور کتار بیام.. خیلی سختمه.. 

2740
خیلی داغون شدم، احساس میکنم پیر شدم، کم نیست اینهمه مدت باهم بودیم حالا چطور کتار بیام.. خیلی سختمه. ...

دیگه باید کنار بیای سرت رو گرم کنی ببین الان فکر می‌کنی سخته باور کن تمومش کنی راحت میشی منم یذره اذیتم خیلی وقت هم نیست کات کردم دوماه نشده اما راحت شدم اینقدر اذیتم کرد تو رابطه تا حالا از هیشکی این قدر ضربه نخورده بودم