2737
2734
عنوان

بچه شما هم به دست شما یا پای شما علاقه داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16362 بازدید | 78 پست
من و داداشم هر دو وقتی بچه بودیم خیلی علاقه به دستای مامانم داشتیم راست مامانم و بغل می کردیم می خوا ...

اره خواهرم اینجوری بود همش دست مامانم میمالوند تا بخوابه دیگه مامانم میگفتم اوقم میگیره ازین کار😂🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وایی حسابی خندیدم انشاالله حل میشه بچه هستن بعد یه سال دو سال یادشون می‌ره  

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

یه بچه فامیل از بچگی موی مامانشو میگرفت الان ۱۰ سالشه بازم اینکارو میکنه اسمشم گذاشته موبازی 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

پسرم هست

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
یه بچه فامیل از بچگی موی مامانشو میگرفت الان ۱۰ سالشه بازم اینکارو میکنه اسمشم گذاشته موبازی 🤦🏼‍♀️ ...

وا خخخخخ  

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2738
دلیلش چیه؟ خ بدم میاد

نمیدونم عزیزم خیلی خوشش میومدفک کنم پدرمن یه مدت حساسیت داشت کل بدنش شکمش اینابابام میدی جلوی این شکمشوپمادمیزدشایدازاون یادگرفته بودآخه میدیدی نشستی لباسومیدادبالاشکمشونشون میداد😂😂😂😂

نمیدونم عزیزم خیلی خوشش میومدفک کنم پدرمن یه مدت حساسیت داشت کل بدنش شکمش اینابابام میدی جلوی این شک ...

2706