2752
2734

گلی_بع_نام_نازنین ایشون واقعا در حالی که عکس دیگران پخش میکنه خیلی هم بی ادب هست واقعا نمیفهم چرا تعلیقش نمیکنید 😐

ای کاش میشد به عقب برگشت💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش تاپیکایی که عکس بقیه رو میذارن رسما ممنوع شه 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

این همون عروسی بود ک می‌گفت پیش پدر شوهرم باد در کردم از خودم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ای کاش تاپیکایی که عکس بقیه رو میذارن رسما ممنوع شه 

اره واقعا موافقم👌

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
تگش کن برم نی نی یار رو تگ کنم

تگ کردن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

اگه برید تو تاپیکش میفهمید خیلی از کاربر ها میگن عکس دیگران پخش میکنه یه بار میگه دختر خالم ۵ تا خاستگار داره بیاین عکسشو بزارم و فلان یه بار میگه ۱۰ تا خاستگار داره😐

ای کاش میشد به عقب برگشت💔