2410
2553

پسرم چهار و نیم سالشه از دو سه سالگی علاقه داره به پام همش پام رو میگیره و گاهن از پام بو می‌کشه البته خواهرم هم وقتی کوچیک بود همش دست مامانم رو می‌گرفت تو بغلش که بخوابه و عاشق دست مامانم شده بود نمی‌دونم چطوری بگم نمی‌دونم متوجه میشوید چی میگم !!! همش پام رو میگیره یکم کوچیکتر که بود حتی باهاش حرف میزد بازی میکرد با پام گاهی جلوی بقیه هم اینکار رو می‌کنه اعصابم خورد میشه هرچی بهش میگم این کار بد هست هم نمی‌فهمه نمی‌دونم چیکار کنم این کارش رو ترک کنه !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

وای مثل بچه ی من دیونم کرده میچسبه ی دفعه به بازوهام یا پاهام ...هی میکنه ...یا منگوشم میگیره چندبار بعد خوشش میاد ! من هربار سرش جیغ میزنم ولی باز ۱۰ دقیقه بعد همین کارو میکنه

با پاهات حرف میزنه

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2706