2737
2734
عنوان

دوستان خووبم دخترخاله م رفته زایمان ببینید مادرشوهر نوبرش چه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2275 بازدید | 116 پست
این چه حرفیه میزنید که خودتو یا مادرتون نگه داری کنه؟ اولا وظیفه هیشکی نیس و هر کی انجام بده لطف کرد ...

نه ولی یاد بگیرم توقعم نداشته باشیم هرچی باشه چون مادر شوهره پاشم کج بذاره صدتا برچسب میچسبونن بهش شاید واقعا نمیتونه اعصابش نمیکشه سنش گذشته این دلخوریام یکطرفه نیس که عروس دلخوره شاید مادرشوهره هم دلخوره همیشه حقو ب عروس میدن اینجا  

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هیچکس متوجه قضیه نشد😂 میگه مادرشوهره نموند که از بچه 2 ساله مراقبت کنه... دخترخالش یه بچه دو ...

منم  برا  زایمان  دوم  رفتم 

دختر ۳  سالمو  گذاشتم خونه  خواهرم

مادرشوهرم  شهرستانه  گفته  بود من میام .نگه مبدارم

ولی من زایمانم  یهویی  شد  اورژانسی بودم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
آبجیت زاییده پرستاریشم مادر شوهر کنه؟ مگه پرستاره عجب توقعاتی شوهرش مراقبت کنه یا شما یا مادرتون. بی ...

مگه مادردختره پرستاره یا وظیفشه فقط مادر دختر انجام بدده مادرشوهرا فقط سربزنگاه برای دخالت بیان

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

وا!!!

اگه اينطوري بود ك هركي هروقت بخواد بستري شه همه راه ب راه ميرفتن بستري شن😐😐

هتل نيس ك بيمارستان

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
مادر شوهر وظیفه ای نداره از بچه مراقبت کنه میتونه لطف کنه میتونه نکنه . حالا هم‌که رفته بیمارستان به ...

این چه حرفیه لابد همه چیز وظیفه خانواده دختره.خانواده پسر هم وظیفه دارن رسیدگی کنن 

بچه دو ساله شه شوهرشم مرخصی ندادن اونم مرخصی ساعتی بیچاره روز بعد گرفته بود واسه ترخیص این چیزا

یعنی شوهری ک نمونده بچه خودشو نگه داری کنه بیچاره س 

بعد مادرشوهری ک قندش بالا بوده رفته بستری شده ک حداقل نمیره شده بد قصه

2738

ببخشید من نمی تونم قبول کنم یه دیابتی توی این کرونا الکی خودشو بستری کنه...اصلا فکر نمی کنم به درخواست بیمار بستری اش کنند. پسته هم چیز بدی نیست. دیابتی ها خیلی از تنقلاتی که ما می خوریم رو نمی تونند بخورند.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
الکی که بستری نمیکنن ، اگه دیابت بالا باشه واسه کنترل دیابت یکی دوروز بستری میکنن واسه بستری تو بیم ...

مادرشوهر خواهرمم یه رگ قلبش گفتن بستس الکی هرازگاهی میره خودشو بستری میکنه شوهرش نمیره به پسرش میگه توبرو این باز الکی رفته بیمارستان خودشم قبلن پرستارربوده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
این چه حرفیه لابد همه چیز وظیفه خانواده دختره.خانواده پسر هم وظیفه دارن رسیدگی کنن 

پس چی که میمیره دوروزکمک حال عروسش باشه دورازجون حالا خودش پیرشه زمین گیرشه وظیفه عروس میدونن که مراقبش باشه اون وقته که عروس باید تف بندازه توروش ن کمک

خدایاشکرت
وا!!! اگه اينطوري بود ك هركي هروقت بخواد بستري شه همه راه ب راه ميرفتن بستري شن😐😐 هتل نيس ك بيما ...

مادرشوهرش دکترش یکیه همیشه هم لج می کنه گذشته ازین قضیه خودشم اقرار می کنه به دکتر گیرمزدم بستری واسه م بنویس اونجا یه سرم میزنن خیلی بهتره تا تو خونه

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
منم  برا  زایمان  دوم  رفتم  دختر ۳  سالمو  گذاشتم خونه &n ...

منم بچه اولم خونه مامانم بود، اولش یه کم زنداداشم پیشم موند، بعد زنداداشم رفت و زنعموم اومد...همش میگم اگه هیچکس پیشم نمیموند راحت‌تر بودم، زنعموم خیلی با رفتاراش اذیتم کرد.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
نه ولی یاد بگیرم توقعم نداشته باشیم هرچی باشه چون مادر شوهره پاشم کج بذاره صدتا برچسب میچسبونن بهش ش ...

خب درسته .. ولی اینم درست نیس روزای خوشیش عروس باشه روزای نیازش دردشو ببره خونه ننه باباش

2706