2737
2734

زنگ زدم به دختر خاله م واسه تبریک دنیا اومدن بچه ش ،دختر خاله هفته قبل زایمانش بود خاله م همراش رفته بوده یه پسره دوساله هم داره مادرشوهرش دقیقا همزمان با دختر خاله م رفته بیمارستان وخودشو بستری کرده مادرشوهرش دیابت داره خیلی به خودش می رسه یعنی خیلی هممیشه پسته می خوره وهروقت ببینیش داره پسته میخوره بعد اکثراوقات میره خودشو بستری می کنه نظرش اینه هر وقت توبیمارستان میرم پرستارا بیشتربهم می رسن از اونورم میاد بچه هاش بیشتر بهش می رسن من گفتم تو این کرونا چطور حاضر شده خودش بستری کنه بیمارستان خصوصی هم باشه باز آدم میترسه شما تاحالا تز اینجوری دیده بودین دیگه اینا مجبوری بچه ش رو بردن خون اون یه خاله دیگه چون دختر خاله تک دختره و دو برادر داره اونا هم سنی نیستن بتونن از بچه ش نگه داری کنن دختر خاله م میگه این مادرشوهرم نوبره والاااا بجا بشینه از نوه ش مراقبت کنه خودش بستری کرد که کاری واسه م نکنه بعد روز بعد هم مرخصش کردن هر دو رو باهم شماهم این مدلی داشتین؟

خدایا نگاهت رو از ما نگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهر دختر خالم کیه🤔🤔🤔

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

سلام عزیزم شما بیشتر قضیه رو بزرگ نکنین و دوستتون رو تحریک نکنین و سعی کنین آرومشون کنین

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2738

شاید بنده خدا نیاز داشته بستری شه قضاوت بی جا نکنیم غیبت هم کار درستی نیس

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

خب بنده خدا ب فکر سلامتی خودشه. 

دخترا هم ک معمولا میگن یا مامانم بیاد یا من برم پیش مامانم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مادر شوهر وظیفه ای نداره از بچه مراقبت کنه میتونه لطف کنه میتونه نکنه . حالا هم‌که رفته بیمارستان بهتره به هیچ‌کدوم از اعضای خانواده زائو نزدیک نشه . بهتر از زائو هالت نگهداری کنه از بچه دو ساله هم شوهر دختر خالت نگه داری گنه

چرا نرفته خونه مامانش؟

خب مامانه بیمارستان همراه دخترش بود دیگه... میگه اون یه روز که اینا بیمارستان بودن مادرشوهره نموند که بچه دو ساله رو نگه داره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

باز خوبه بستریه

ما توخونه میشینه کمکم نمیکنه

دختراو..جمع میکنه مباره

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706