2733
2739
عنوان

ازدواج تو سن 25 واس دختر دیره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 126 پست

نمیدونم این نی نی سایت مال کجاست ؟ 

الان تو افغانستان و پاکستان و عراق و همه کشورهای منطقه  دختر ها سن ازدواجشون رفته بالا 

شما هنوز براتون بیست و پنج ترشیده حساب میشه

تا سی وقت ازدواج و بچه آوردن تا سی و پنج بهترین وقته 

البته منظورم در قرن حاضره دو هزار و بیست منظورمه ۱۳۹۹

کاربر قدیمی ام 🍭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زوده نه ديره

سن بسيار خوبيه،بچه و حساس و زود باور نيستي و از اون طرفم سنت بالا نرفته كه بخواي بخاطر فشار اطرافيان تصميم به ازدواج بگيري

اوج جواني و زيبايي و شادابي☺️

ديش ديري ديرين ماشالله
2731

۲۵ سن مناسبیه 

نه زوده و نه دیره

بستگی داره هدفت از ازدواج چی باشه؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2740
نه زوده نه ديره سن بسيار خوبيه،بچه و حساس و زود باور نيستي و از اون طرفم سنت بالا نرفته كه بخواي بخ ...

بله مرسی.22 سالمه فعلا .ولی بهم میگن بچه نیستی .اما من بچم ازنظر فکری

اره.تا ۳۰ جا هست. ازدواج چیه مگه؟بعده یسال همه چی عادی میشه 

اره تا سن باروری بنظر من جاداره ازدواج ۳۰و خورده ای . منظورم اینه ک ۲۵ زودم نیس سن مناسبیه بنظرم از ۲۰ تا ۳۰ خوبه 😁

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
بله مرسی.22 سالمه فعلا .ولی بهم میگن بچه نیستی .اما من بچم ازنظر فکری

چرا میگن بچه نیستی؟؟

شما چرا فکر میکنی افکارت بچگانه هستند؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را