2737
2734
عنوان

ازدواج تو سن 25 واس دختر دیره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 126 پست
رسیدن ب عشق .مجبوریم تا25 صب کنیم

چه عشقی؟

با کسی دوست هستی؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

این حرفا چیه میزنی سنت مناسبترین سن هست نه کمه نه زیاد به حرف مردمم کاری نداشته باش برای بچه اوردن تا ۳۵ سالگی خوبه بعدش بده

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم این نی نی سایت مال کجاست ؟  الان تو افغانستان و پاکستان و عراق و همه کشورهای منطقه &nb ...

مادرم عاشق اینه زود داماد دار بشه منم بچه اولم.😢هرچی میگم دوی ندارم میگ مث فلانی میشی 44 سالشه همرو رذ کرد اخرشم هیچی

2740

۲۵  که الان  عادی .  و دیر نیس .

خالم  ۳۰  ازدواح کرد.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

۲۵ که نه ۲۴ خوبه که تا ۲۷ بچه دارشی من خودم ۲۰ سالگی دخترمو داشتم و برای همین هم اختلاف سنیمون کمه وخیلی با هم جور هستیم 😊😊😊😊

گر نگه دار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.  

من ۳۳ سالمه ۲۵ ازدواج کردم و بچه هم ندارم به خواست خودم 😑😑

چه اهمیتی داره بقیه چی میگن مگه قراره ۹ ماه اونا حملش کنن یا مخارجشو تامین کنن یا تربیتش کنن؟؟؟

زمانی ازدواج کنین که به بلوغ فکری رسیدین و میتونین زندگیرو مدیریت کنین قرار نیس با ازدواج کردنو بچه دار شدن کاپ قهرمانی بالا ببرین