2737
2739
عنوان

ازدواج تو سن 25 واس دختر دیره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 126 پست
خب گف صبر کن برم بیام.برا همین باید تا 25 صبر کنیم ..هرچند منم مشخص نیس تا اون سن خاستگار خیلی خوبی ...

بخاطر این اقا اگر کیس مناسب داشتی رد نکن 

و به این آقا هم قول صد درصد نده که منتظرش میمونی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
بخاطر این اقا اگر کیس مناسب داشتی رد نکن  و به این آقا هم قول صد درصد نده که منتظرش میمونی

بهش قول ندادم.بخاطر همین .ولی اون میگ وقتی همو دوس داریم و من میام دلیل نمیبینم بری با یکی ک دوستش نداری😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش قول ندادم.بخاطر همین .ولی اون میگ وقتی همو دوس داریم و من میام دلیل نمیبینم بری با یکی ک دوستش ن ...

چه اعتماد به نفسی داره این آقا🤣

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
چه اعتماد به نفسی داره این آقا🤣

اره😂 میگ ما 5 تا خونه داریم کلی زمین داریم پدر مادرم کارمندن پشتمن.خودمم خونه رو دارم انقدم عرضه کار کردن دارم ک سختی نکشی😶نمیدونم والا

2731
اره😂 میگ ما 5 تا خونه داریم کلی زمین داریم پدر مادرم کارمندن پشتمن.خودمم خونه رو دارم انقدم عرضه کا ...

میگفتی از فضل پدر تو را چه حاصل😆

عزیزم توی اون تاپیک از خودت تعریف کرده بودی گفته بودی دیگه چی میخوان قفل شد نتونسم جوابتو بدم

چیزایی خیلی مخم تر و واجب تر از چیزایی که نام‌بردی هست متاسفانه نصف چیزایی که گفتی در زندگی مشترک هیچ اهمیتی نداره مثل فرهنگی بودن و دانشجوی دانشگاه دولتی بودن اصلا برای کسی اهمیت نداره شما کجا درس خوندی یکم اپدیت شو گلم