2733
2734
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6770 بازدید | 220 پست
من بخاطر استرسم باردار نمیشم 

خوب پس بیخیال باش عصبی نباش حسرت نخور به خدا نگوچرا نمیشه صبر داشته باش اروم باش این ماه حتما خبر خوشش رو به همه ما میدی

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
لیانا خانوم، گندمک مامانش عجله زیاد داشت 1 ماه زودتر هم دنیا اومد 2300 بود وزنش

خخخخخ عزیزدلم واقعا خانوم کوچولوت عجله داشت ایشاءالله زیر سایتون خوشبخت بشه و خدا ازش محافظت کنه و بهترین چیزها سرراهش قراربگیره😍😍😍

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته بودم دکتر زنان برا عفونت و اینا گفتم پریود نشدم قرص صد بارداری می خوردم تهوع دارم اونو گرافی کر ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چه جذاب این مال چه زمانیه جنسیتشون چیه اسمشون رو چی گذاشتی خیلی ذوق کردم 😍

خوب پس بیخیال باش عصبی نباش حسرت نخور به خدا نگوچرا نمیشه صبر داشته باش اروم باش این ماه حتما خبر خو ...

انشالله ولی این چیزایی ک میگی رو من نمیتونم بزارم کنار بخصوص حسرت رو😣

ولی این ماه یکم از ماه های قبل کمتر به فکرشم ینی شبا با فکرش نمیخوابم 

💖خدا برای من کافیست💖
2728
آخه من بچه ی اولم ده روز بعد از موعدم بی بی مثبت شد تنبلی دارم فکرکنم بخاطر همین پریودیم بهم ریخته

شاید دوست داری نی نی داشته باشی؟

همش میگفتن تکون نخور حامله ایی اومدم تست زدم مثبت شد

😂😂😂😂🤩😍🤩😍

قیافه تو اون موقعه این شکلی بود😎😎

اسی میشه بگی اسم نرم افزارت چیه

Durvaاین اسم نرم افزار هست

2738
۲۰روز به ۲۰روز ،این ماه شد ۲۷روز

این میتونه یه نشونه باشه که رحمت اماده است

آره.خیلی بچه دوست داره.خیلی منتظربودیم.روزی هم ک فهمیددختره.ازاتاق سونواومدم بیرون گفت چی بود.الکی گفتم پسر.خوشحال شدولی زیادن.بعدگفتم شوخی کردم دختره .بخداانقدذوق کردنمیدونست چکارکنه.آهنگ میخوند.میخندید.گفت بریم تل وگیربخریم.حح.ب همه هم زنگ زدگفت .الان ب داداشش وباباش میگه چ حسی داریدشمادخترندارید.حح.ندیدبدیده انگار.

اردیبهشت ۹۷ بود .. الان ی دخترم دارم .. پسرم و دخترم ۲۰ماه فاصله دارن

چه خوب راضی هستی چند سالته؟

2706