2733
2739
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6771 بازدید | 220 پست
با اینک مجردی اینقد دقیق بود پریم .ولی بعد از ی سال متاهلی اینجوری شدم..۳ ساله من متاهل شدم.۲۲ سالمه

از فکر و افکار منفی باعث شده که اینجوری بشه 

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
من اصلا دلیل اینی که میگن به کسی نمیگیم رو نفهمیدم هنوز  دوتا بچه دارم  به همه همون روز ...

بحث حسادت ک نیست عزیزم از نطر پزشکی تو س ماه اول احتمال خدای نکرده سقط بالاس...و معمولن میگن از هفته ۱۲ب بعد اطلاع بارداریو باید گفت

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به اینکه بچه دار نمیشم

ببین عزیزم این رو تغییر بده بگو اگه بچه داربشم چی تصور کن حامله ای نی نیت رو بغل کردی

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
نمیشه

اگه ذهنیت منفی رو بزاری کنار میشه

اگه ذهنیت منفی رو بزاری کنار میشه

انشالله برام دعا کن من الان فقط به موعدم فک میکنم و بس به هیچی فکر نمیکنم

دیگه میخام تنرژی مثبت بگیریم انشالله نتیجه بگیرم

💖خدا برای من کافیست💖
2740
انشالله برام دعا کن من الان فقط به موعدم فک میکنم و بس به هیچی فکر نمیکنم دیگه میخام تنرژی مثبت بگی ...

افرین خبر خوش رو بهم بده منتظرم 💗💗

چشم حتما  توهم هروقت جنسیت نی نیتو فهمیدی بهم بگو😍😍😍😍

حتما خانوم گلی