2733
2734
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

6772 بازدید | 220 پست

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردیم و اینکه چجوری خبر بارداریتون رو به بقیه مثل شوهر و خانواده هاتون دادین 🤩

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانم و همسرم همرام بودن...  شیرینی خریدیم رفتیم خونه مادر شوهرم هنه اونجا بودن. فهمیدن

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

لباس نینی با بیبی چک و نشون شوهرم دادم خیلی خوشحال شد. نمیخواستم به بقیه بگم تا سونو قلبش. که من استراحت بودم لک بینی داشتم خانواده همسرم اصرار اصرار بیاین بریم بیرون شوهرم مجبور شد گفت. اونام با یه قابلمه غذا اومدن سر زدن😅

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
هیچی والا گفتم باردارم اوناهم خوشحال شدن

عالی😂

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2740

عزیزم بارداری؟ من این ماه به امید خدا اقدام میکنیم 12 14 16 18 دکترم گفته این ماه اقدام داشته باشیم. شما بعد چند ماه باردار شدی؟ من تا سونوی قلب ک 8 یا 9 هفتگی هست به کسی نمیگم البته اگ بی بی و آزمایش مثبت بشه به مامانم میگم شوهرمم سوپرایز میکنم. ولی به خانواده شوهرم درجه یک ینی فقط مادرشوهرم و خواهرشوهر همون سونو قلب تشکیل بشه میگم بقیه هم تا 8 خفته نمیگم. چندسالتونه؟ من 20 سالمه

خدایا شکرت
زنگ زدم ب ننه ام  زنگ زد به ننه اش

اوووووو کی میره این همه راه رو

شوهرم که ۴ روزی که عقب انداخته بودم همش بهم میگفت مامان شدی و مامانی صدام میکرد  ساعت ۵ صبح که بیبی چک زدم   با چشمای خوابالود همش میرفت نگاه میکرد میگفت این یعنی چی  واقعا  درسته   

خودمم هم وقتی فهمیدم  اینقدر خوشحال بودم که  نمیدونستم چه طوری نشون بدم 

به خوانواده خودم هم زنگ زدم گفتم مه داریم سه نفر میشیم 

پدر شوهرمم تو عید نشسته بودیم هنوز نگفته بودیم خودش فهمیده بود و گفت که مراقب خودتون و اون درخت زندگیتون باشید  همین 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

من همین امروز بی بی چکم مثبت شد و اولین نفر به همسرم گفتم چشاش گرد شد 

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من
همسرم هم خونه بود وقتی بیبی چک استفاده کردم.همدیگه روبغل  کردیم وگریه کردیم.وخدارو شکر کردیم.

چه قشنگ من شوهرم خوشحال شد میخندید ولی من وقتی بی بی زدم دیشب تنها بودم دم اذان مغرب اومدم از خدا تشکر کردم یکم گریه کردم

با شوهرم باهم بودیم رفتم آزمایش دادم اومدم گف چی شد چی شد

گفتم منفی😂یه جوری شد بیچاره بعد جواب رو نشونش دادم گف عه این مثبت نیست گفتم چرا هست کلی ذوق کرد برامم یه دسته گل خرید..

بعدشم رفتیم خونه مادرشوهرم دسته گل رو دید گف چه خبره شوهرم گف خانومم باردار اونم کلی ذوق کرد بعدش یه جشن هم گرفت برام

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
2706