2737
2739
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6771 بازدید | 220 پست
شکم خودم یه ذره داشتم کمترهم شده جمع شده  وزنم ۲/۵کیلو اومده پایین سونو قلب و هفته بعد که نه ...

اخه من داشتم مطالعه میکرد انگار باید ۲الی ۳کیلو تو ۳ماه اول اضاف بشی

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
کسری 😍😍😍😍الان کلاس چهارمه

نمیخوای دومی رو بیاری خدا حفظش کنه😍

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان تی چیه ؟؟ شما چه زمانی رفتین دکتر اخه من هیچ اطلاعاتی ندارم 👼

خودمم نمیدونم فقط میدونم برا سلامت جنین 

من نمیخام برم اینجا خیلی میگن برید واگرنه من اطرافیانم کسی نرفته

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2731

شوک شده بودم رفتم سونو ببینم چرا پریود نمیشم آخه سابقه پولیپ داشتم و 6 ماه بود پریود نشده بودم دیدم دکتر سونو میگه 13 هفته و 6 روز بارداری شوهرمم باهام اومده بود بیرون بود وقتی گفتم بهش قیگیل بارداری اسم بچه می اومد میگفت نه ولی اون روز اصلا مخالفت نکرد و گفت خب اشکال نداره  تو که بچه می خواستی  بعد اون هم بعد از ظهر رفتیم دکتر و شبش به پسرم و مادر شوهرم گفتیم فرداش هم خواهرم داشت میرفت مسافرت اومد خونمون بهش گفتیم که به مادر هم خبر داد و همه خوش حال شدن چون پسرم 8 سالشه و همه بهمون میگفتن حالا وقتشه یکی بیارین و شوهرم مخالفت میکرد 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2738
خودمم نمیدونم فقط میدونم برا سلامت جنین  من نمیخام برم اینجا خیلی میگن برید واگرنه من اطرافیان ...

اها چه زمانی شما رفتین دکتر

دعا کن من خبر خوش بدم به اقایی😔

انشاءالله خبر خوش رو به همه میدین چند وقته تو اقدامی؟😍

خب از چند ماهگی صداشو میشه میشنید

فکر کنم ۳ماه کامل که شد

شوک شده بودم رفتم سونو ببینم چرا پریود نمیشم آخه سابقه پولیپ داشتم و 6 ماه بود پریود نشده بودم دیدم ...

خداروشکر باور کن همیشه بهترین در بهترین زمان رخ میده خداروشکر قربون خدا برم با این هم زیبایش

من اصلا هنوز نرفتم دکتر زنان  فقط رفتم بهداشت گفتم برا آزمایشات اولیه رو بنویسن تا بعد

اها 😎😢🤤

خداروشکر باور کن همیشه بهترین در بهترین زمان رخ میده خداروشکر قربون خدا برم با این هم زیبایش

بله من خداروشکر میکنم اگه خودم اقدام میکردم معلوم نبود کی باردار شم آخه تنبلی تخمدان شدید هم دارم این برام یه معجزه است 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2706