2737
2739
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6772 بازدید | 220 پست
مامانم و همسرم همرام بودن...  شیرینی خریدیم رفتیم خونه مادر شوهرم هنه اونجا بودن. فهمیدن

😍😍😍

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

حتمآ خودتون باردار شودین ؟هیچی من وقتی بی بی چک زدم اصلا باورم نمیشود ولی بازم زیاد خوشحال شودم بی بی چک رو گذاشتم داخل جعبه بعد وقتی آقام اومد دخترم اونو نشون باباش داد آقام سر در نمی آورد که منفی مثبتش چیه ازم پرسید منم ی خورده سر به سرش گذاشتم گفتم منفیه دیدم ناراحت شود بعد بهش حقیقتو گفتم به مامانم هم تلفنی خبر دادیم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا فکر نمیکردم باردارم،کمردرد داشتم خونه بابام بودم،داشتم ناله میکردم گفتم مامان ماساژم بده،یکی با پا بره رو کمرم😰مامانم گفت واااای نه شاید بارداری،گفتم نهههه بابا شماهم هی میگید،خلاصه خواهرمم اونجا بود،یه بی بی چک داشت،گفت بیا بزن،گفتم نه من مطمئنم نیستم،بزور زدم،گفتمش هه چقدرم ک مثبت شد😒😒

دیدم گفتتتت بیا نگاه کن،عادیم گفت،نگاه کردم دیدم دو خط شده😰😰شوکه شدم جیغ میزدم،وای نمیدونستم چیکار کنم،رو هوا بودم،سریع آزمایش دادم،جوابشم زود دادن،گفتن بله بارداری،با بتای ۱۸۰۰۰،،،گفت تا الان کجا بودی خااانوووم🤦‍♀️😅منم جییییغ تو ازمایشگاه از ذوق😅

اول ب شوهرم زنگ زدم قبلش گفتم کار مهم باهات دارم،یک ساعت دیگه جواب بده،زنگ زدم گفتمش عشششقم،گفت جانم،گفتم باردارم،گفت شوخییی نکن😒گفتم بخدا الان تو ازمایشگام،گفت چطور اخه،چیشد😂گفتم از خود بپرس

و گریه کرد😭منم گریه کردم

بعد از سرکار مرخصی گفت با شیرینی و شکلات اومد خونه بابام🤤🤤😅😅

بعدم ب خانواده شوهرم زنگ زدم و همه کلی ذوق کردیم

قسمت همه ان شالله این حس قشنگ،و این موقع زیبا ک الله اکبر اذان رو گفتن❤❤❤

و خدایی که به شدت کافیست
2728
لباس نینی با بیبی چک و نشون شوهرم دادم خیلی خوشحال شد. نمیخواستم به بقیه بگم تا سونو قلبش. که من است ...

اتفاقا منم گفتم تا صدا قلبش رو نشنیدیم به هیچ کس نگیم دیشب شوهرم ولی مطمئن شد اسرار بزار بگیم خوشحال بشن ولی گفتم نه

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
من کیک گرفتم دادم روش بنویسن پدر من دارم میام وقتی از سرکار اومد با کیک رفتم جلو 

😍

عزیزم بارداری؟ من این ماه به امید خدا اقدام میکنیم 12 14 16 18 دکترم گفته این ماه اقدام داشته باشیم. ...

عزیزمی ایشاءالله این ماه میگیره  منم ۲۰ سالمه دیشب بی بی زدم مثبت شد من بعداز ۶ماه اقدام گرفت

شوهرم که ۴ روزی که عقب انداخته بودم همش بهم میگفت مامان شدی و مامانی صدام میکرد  ساعت ۵ ص ...

عزیزمممم تیک اولش مثل من بود منم ۴روز عقب انداختم شوهر هی میگفت مامانی من میگفتم ایشاءالله 

عجب پدرشوهر فهمیدی

2740
من همین امروز بی بی چکم مثبت شد و اولین نفر به همسرم گفتم چشاش گرد شد 

😍😍😍😍 منم دیروز بی بی چکم مثبت شد خداروشکر خداروشکر الان که خوشحال برا همه دعا کن برا خواهرمم دعا کن یه وصله خوب گیرش بیاد

والا 6سال منتظر بودم باردار بشم .وقتی هم شدم دیدم شوهرم ذوق نکرد اصلا نگو پیدا کرده با یه انتره دیگه ...

عزیزم خودت رو ناراحت نکن بسپار به خدا  اگه نمیتونی هنوز بچه ای تو زندگیت نیومده جدا شو مگه چندسالته شوهر خوب زیاده

با شوهرم باهم بودیم رفتم آزمایش دادم اومدم گف چی شد چی شد گفتم منفی😂یه جوری شد بیچاره بعد جواب رو ...

وایییی خداروشکر عجب مردی جوننن خداروشکر 

عزیزمممم تیک اولش مثل من بود منم ۴روز عقب انداختم شوهر هی میگفت مامانی من میگفتم ایشاءالله  ...

مبارک باشه 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
حتمآ خودتون باردار شودین ؟هیچی من وقتی بی بی چک زدم اصلا باورم نمیشود ولی بازم زیاد خوشحال شودم بی ب ...

خخخخخ شیطون اره عزیزم من دیروز بی بی چک زدم مثبت شد یعنی ۹۹/۹/۹خبر بارداریم رو به شوهر گلی دادم

چند ماهگی به بقیه گفتید؟ 

من وقتی صدا قلبش رو بشنویم به بقیه میگیم

2706