2752
2734
عنوان

انقدر گریه کردم که دیگه چشمام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 87 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیشب  بابام که از پسره آخری پرسید که خوشم اومده بود و ۴،۵ بار رفتم بیرون و یهو‌غیب شد وقتی براشگفتم غیب شدم اشک تو چشمان حلقه زد گفت بمیرم واست بابا چقدر سخته به دختر بشکنه این جوری ...بمیرم که فقط بار دل هستم 

2731
خب نرو عزیزم بنظرم بگو اول بیاییدبا پدر مادرم صحبت کنید که اصالت حفظ بشه

اون مدلی نیستیم اصلا خود مادر پدرم هم اینجوری آشنا شدن ...کسی رو راه نمیدیم  خونه که...  بعدم من ایران نیستم ...اینجا اصلا اون شکلی نیس...

اسی جان خودت ملاک هات چیع چجوری مردی رو با چه درآمد وموقیعتی می پسندی از نظر مالی بخصوص در چه حد باش ...

خب در حد خوب باشه دیگه حالا نه خیلییی خفن ولی بتونه رندگی رو اداره کنه اخه من ۲۸ سالمه اکثر کسایی که میان نزدیک ۷ ،۸ سال یا بیشتر بزرگ‌ترن خب یه مرد تو سن نزدیک ۴۰ که نمیشه صفر شروع کنه 

احساس می‌کنم هرگز بچه دار نمیشم و ازدواج نمیکنم دیگه 

عزیزم فرصت زیاد داری خودت رو دست کم نگیر خیلی آدم موفقی هستی بخدا خیلیا آرزوشونع جای شما باشن بعدشم زن تا سن پنجاه وخورده ای باردار میشع

عزیزم فرصت زیاد داری خودت رو دست کم نگیر خیلی آدم موفقی هستی بخدا خیلیا آرزوشونع جای شما باشن بعدشم ...

۵۰ و خورده ای!!!! واااا نه بابا اونقدر موفق نیستم یه پولی در میارم دستم جلو کسی دراز نیس شکر خدا ... بیشتر هم کلاسیای‌‌ مدرسه  دکتر شدن ما تجربی بودم 

۵۰ و خورده ای!!!! واااا نه بابا اونقدر موفق نیستم یه پولی در میارم دستم جلو کسی دراز نیس شکر خدا ... ...

واسع ازدواج نگفتم ..میگی فک می کنم بچه دار نمیشم می گم خانوما تا پنجاه هم باردار میشن،😂😂