2733
2734
عنوان

انقدر گریه کردم که دیگه چشمام باز نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 87 پست

به خدا هیکل قیافک خیلی خوبه همه میگن ...سر و وضعم هم خیلی خرج می‌کنم دوستام تازه میان ازم قرض میگیرن مو و پوست و دندون سالم ... به خدا با هر پسری رفتم بیرون به قصد اسنایاپل از ظاهرم تعریف کرد دلم می‌خواد بزنم تو سرش بگم مرتیکه اگه خوشکلم چرا در میری پس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب عزیزم شاید شما چون از نظر موقعیت تو سطح بالایی هستین خیلیا به خودشون اجازه نمی دن بیان خاستگاری ف ...

بابا خیلییی میان خواستگاری ... در می‌رن الان ۴ مورد دارم فقط ...۳ تاش دکتر هس به خدا ...جرات ندارم جواب بدم میدونم در می‌رن بهشون رو بدم میگم  پس بزار از طرف من تموم‌شده باشه این بار 

2731
مهندسی خبر مرگم کاشت ناخن واسه چیمه

خو خودت میگی خوشم از درس نمیاد ..عجبااا/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
بابا خیلییی میان خواستگاری ... در می‌رن الان ۴ مورد دارم فقط ...۳ تاش دکتر هس به خدا ...جرات ندارم ج ...

نظر قطعی ندین بگو مامانت بگه فعلا تشریف بیارین صحبت میکنیم از الان اره و نه نگو

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
همین دیگه متاسفانه فک می کنن آدمهای این جوری تو زندگی  خیلی خرجشون زیاده

خودم شاغلم بعدم پلنگ‌ نیستم که شیک معمولی بعد هم خوب نریم هم میگن نمیرسه به خودش که 

بابا درسم تموم شده کار می‌کنم 

خو دگ چی میگی؟/

عزت نفس داشتع باش و روی روحیت و روانت کار کن انقد اعتماد ب نفست پایین نباشع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
حالا شایدم اینطوری نشد همیشه که در رو یه پاشنه نمیچرخه 

اینا واقعا ازشون خوشم نمیاد واقعا یعنی اصلا سلیقه من نیستن که بخوام ریسک کنم ولی بازم اگه میدونستم در نمیرن امتحان میکردم