2752
2734

به نظر من نه

من خودم ترجیح میدم ماشین بیاد بیرون یکی دو سال بگذره بعد برم سراغش

چون کلا نطرم اینه که سایپا چیز درست حسابی نمیزنه، مقاومت محصولاتش همه در حد پرایده. البته نطر منه

ضمن اینکه قیمت روز بهت تحویل میدن. این هنه پول رو یکسال بخوابی بازم قیمت روز؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
به نظر من نه من خودم ترجیح میدم ماشین بیاد بیرون یکی دو سال بگذره بعد برم سراغش چون کلا نطرم اینه ...

اخه میگن اون سری اول ک ماشین میاد بیرون بگیری بعد میره بالا و  سود دهیش خوبه

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن اون سری اول ک ماشین میاد بیرون بگیری بعد میره بالا و  سود دهیش خوبه

الانم قیمت کمی براش نذاشتن!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
الانم قیمت کمی براش نذاشتن!

خب یعنی میگن ازینم بیشتر میشه

ولی همین نظرم رو ماشینای قبل دارن میگن

2731
به نظر من نه من خودم ترجیح میدم ماشین بیاد بیرون یکی دو سال بگذره بعد برم سراغش چون کلا نطرم اینه ...

راستی ۶ درصدم سود مشارکت داره

ماشین شاهین از شرکت سایپا

سلام عزیزم. شما ثبت نام کردین؟ به چه جمع بندی ای رسیدید؟ ارزش داشت که ادم بخره یا نه. ما هم تو این موقعیتیم نمیدونیم چکار کنیم.البته ما از کسی که برنده شده میخیام بخریم.

سلام عزیزم. شما ثبت نام کردین؟ به چه جمع بندی ای رسیدید؟ ارزش داشت که ادم بخره یا نه. ما هم تو این م ...

سلام عزیزم ما تو قرعه کشی ک برنده شدیم دیگه دلو زدیم ب دریا و پیش پرداختو پرداخت کردیم موعد تحویلمون دی و بهمن ۱۴۰۰ هست دیگه نمیدونم چی پیش میاد ما فعلا بعنوان سرمایه گذاری ک بعد بفروشیمش روش حساب کردیم

سلام عزیزم ما تو قرعه کشی ک برنده شدیم دیگه دلو زدیم ب دریا و پیش پرداختو پرداخت کردیم موعد تحویلمون ...

انشاالله که خیر باشه .انشاالله  خوب از اب دربیان و چرخش براتون حسابی بچرخه و با اومدنش برکت به زندگیتون بیاد.

انشاالله که خیر باشه .انشاالله  خوب از اب دربیان و چرخش براتون حسابی بچرخه و با اومدنش برکت به ...

ممنون عزیزم از دعاهای خیرت🙏😍

همچنین برای شمام همینطور🙏💓