2737
2739
من تازگیا به قانون جذب و مطالعاتش خییییلی علاقه مند شدم .علم متافیزیک . که دارم از طریق سایت و کانا ...

خوب؟

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
خلاصه بعد ازین من بیشتر به چیزایی که میبینم دقت میکنم . ازونجایی که این روزا یه چیزی فکرمو مشغول کر ...

اسی با احترام ب صحبت هات

فرشته   انسان   و اجنه  براشون ی حدی مشخص کرده خداوند

هیچکدوم اجازه ی ورود ب حیطه ی دیگری رو ب هیچ عنوان ندارن

برای پیامبران ب اذن خداوند فرستاده میشدند

مثلا نگاه نکن  دعا نویسها با هزار کثافت کاری پای اجنه رو ب زندگی انسانها باز میکنند   

ک این اجنه ها نوع کافرشون هستن

نوع شیعه شون   ب هیچچچچچچچ عنوان با اونها کاری ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه اول یه لحظه به نظرم بچه گونه و مسخره اومد اما سریع این جمله اومد تو ذهنم که هیچی اتفاقی نیس و لابد یه دلیلی داره که همچین چیزی خوندم تو نت .

تصمیم گرفتم دربارش مطالعه کنم .

ودوسه شبه درگیرش شدم و بعد تحقیقات تو سایتا تصمیم گرفتم برا فرشته ها نامه بنویسم .

میدونید که برای هر اموری یک فرشته هست فرشته سلامتی ثروت نظم و....

اگه با اینا کاری نداشته باشید و  شخصی کار داشته باشید میتونید به فرسته ی نگهبان اون آدما نامه بنویسید .و اون فرشته که در واقع ذات خوبه اون آدمه بهتون کمک میکنه .یا به فرشته ی نگهبان خودتون نامه بنویسید که تو یه کار مهم یا یه هدفتون کمکتون کنه 

که نامه نوشتنا اداب داره و بعد باید نامه رو بسوزونید تا تبدیل به انرژی برتر یعنی آتش بشه و بریزید توسینک ظرفشویی یعنی اب روون 

من دو شبه دارم نامه مینویسم به فرشته نگهبان خودم و همسرم  همسرم که دوروزه دقیقا زیرو رو شده و خیییییلی مهربونتر از قبله .

بعدم امشب رفتم درباره نشونه های فرشته ها خوندم که بعد از مدتی که باهاشون سعی میکنی ارتباط بگیری برات نشونه هایی میفرستن که معنیای مختلف دارن رنگین کمون و پر و اعداد خاص که ببینی از نشونه هاشونه ‌

من خالم چند سال پیش بهم گفته بود اینکارو کرده باورش نکردم .گفت یه روز بعد نامه بیدار شدم تو خونم پر از پر بوده که حالا یا با باد اومده یا هرچی ولی نشونه بوده 

2731

خودمم دیشب اولین نامه رو نوشتم هیچ نشونه ای ندیدم امشب دوباره نوشتم ولی یکم نا امید تر بودم نسبت به دیشب یه لحظه با خودم گفتم چه مارمسخره ایه بعد که اومدم بخوابم گوشیو روشن کردم دیدم ساعت راس چاهاره .که این ساعتای رند و خاص نشونه ان و معنی دارن .

رفتم تو لیست معنی اعداد نگاه کردم معنی عدد چهارو که دیدم حالم یه جوری شددوستان دارم میگم من خودم به تازگی در این مورد دارم مطالعه میکنم علم خاصی ندارم ولی فقط نتیجه ای که انقد زود گرفتم و نشونه ای که دیدمو خواستم بگم براتون .

الان معنی عدد چهارو میذارم .

به نظر خودم خیییلی واضح جوابمو دادن 😍

2740
اسی با احترام ب صحبت هات فرشته   انسان   و اجنه  براشون ی حدی مشخص کرده خداوند ه ...

تا یه حدی میتونن ارتباط داشته باشن

مثلا من خودم به شخصه هیچگونه کار خاصی انجام ندادم و نسبتا آدم مذهبی هستم ولی یه مدت تو خواب اذیتم میکردن قشنگ حسشون میکردم

تا یه حدی میتونن ارتباط داشته باشن مثلا من خودم به شخصه هیچگونه کار خاصی انجام ندادم و نسبتا آدم مذ ...

اگه اذیتشون کنی     اذیتت میکنن    اینایی ک شما میگی  منم داشتم

حالتهارو     

کافر هستن دیگه    اذیت میکنن

من زمانی نجات پیدا میکردم   ک امام علی رو صدا میزدم

ولم میکردن

خیلی حالت بدی میشدم.

گوش شیطون کر چند وقته ی خرده راحت شدم

2706