2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطلقا چون ثابت شدس و یه کتابم درموردش خوندم

چی ثابت شدست؟ توضیح بده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

بگید دیگه... منتظریم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من تازگیا به قانون جذب و مطالعاتش خییییلی علاقه مند شدم .علم متافیزیک .

که دارم از طریق سایت و کانال  استاد عرشیانفر دربارش مطالعه میکنم .

اولین نکته ای که ازش یاد گرفتم این بود که علم متافیزیک میگه 

هیچ اتفاقی ،اتفاقی اتفاق نمی افتد .

پس ما به کوووووچکترین چیزایی که در طول روز برخورد میکنیم باید دقت کنیم هیچکدوم بی دلیل نیس حتی خوندن یه تیتر تو همین نینیسایت مثلا.

همههه چیز دلیل داره و خوبه که به کوچیکترین امورات اطرافمون دقت کنیم یکم پیگیرشون باشیم خصوصا چیزای مثبت 

استارتر جان یکم توضیح بده

منم باور دارم ولی ارتباطو نمیدونم منظورت چی هس

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

خلاصه بعد ازین من بیشتر به چیزایی که میبینم دقت میکنم .

ازونجایی که این روزا یه چیزی فکرمو مشغول کرده داشتم تو نت دنبال دعا و ذکر برای حاجت میگشتم یه جمله خوندم بین نظرات درباره نوشتن نامه به فرشته ها و رسیدن به آرزوها 

2706