2737
2739
مثلا مردی که میخواد همیشه حرف اون باشه ورئیس باشه جذب زنی میشه که بهش قدرت میده هندونه زیر بغلش بزار ...

دقیقا  همینطوره 

انسانها  مثل پازل  اند جذبه قطعه خود میگردن

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی
اونا هم مردا رو برا پولشون می‌خوان دیگه عاشقشون نمیشن که

درسته برای پول میخوان و عاشق نمیشن ....

ولی باعث شدن مردا هوا برشون داره و به قول اون استارتر به یکی هم راضی نباشند..

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته برای پول میخوان و عاشق نمیشن .... ولی باعث شدن مردا هوا برشون داره و به قول اون استارتر به یک ...

درسته ولی ته دلشون میدونن که خرج نکنن این میپرع

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
نخیرر من اینجا از دق دلی های خودم حرف نمیزنم  دارم از تجربیات سایت و چیزایی ک تو سایت دیدم حرف ...

باشه  فقط  آرام  باش  حرص زنای سایتو نخور

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی
2731
زنی که قدردانیشو از حمایت مرد زندگیش نشون بده، آروم و محجوب باشه

چحوری مثلا ابراز قدر دانی میشه کرو؟ 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
غرور من با این چیزا زیر سوال نمیره🚶🏻‍♀️ نیاز که دارم  گفتم چرا  ولی آویزون نیستم و دخ ...

انشالا ک در تمام مقالات زندگی همینجور خفن بمونی و زیر بار راضی کردن هیچ مردی نری حتی همون آلفایی ک ازش حرف میزنی .

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
رئیس ؟بس کنید زندگی یه چیز دو طرفس تصمیم باید توسط مرد و زن همزمان گرفته باشه بابا لامصب زندگی عاشقا ...

من تایید نکردم از نظر روانشناسی دارم اون تیپ مردا رو تحلیل میکنم مگه هرکی درباره هرچی حرف زد داره تاییدش میکنه چه ما بگیم چه نگیم این تیپ شخصیتی وجود داره و در مقابلش هم تیپ شخصیتی زنی که اونجوری باشه مکملش وجود داره

2740
دقیقا  همینطوره  انسانها  مثل پازل  اند جذبه قطعه خود میگردن

مرد رئیس باشه ؟زن هم رعیت ؟

زندگی یعنی مرد و زن برابر باشن اینا چیه در میارید خدا شاهده اکثر طرز تفکر دهه شصتی ها و هفتادی ها اینه ها هشتادی ها اکثرا عاقلن 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
من تایید نکردم از نظر روانشناسی دارم اون تیپ مردا رو تحلیل میکنم مگه هرکی درباره هرچی حرف زد داره تا ...

به همون خاطر دیگه انقد زنها کتک میخورن خیانت میبینن چون مرد و رئیس خودشون میبینن نود و نه درصد وقتی تاپیک خیانت میبینم به همین علت خوشحال میشم 😂

حالا کاش همون پول هم میدادن بهمون . زورشون میاد تا یه شلوار برات می‌خرن 

عزیزم مردای اشتباهی رو قبول کردی اگه واقعا مرد باشه اینجوری نیست

به نظرم اونایی که زیادی دیگه مردونن و شخصیت مردونه ای دارن جذب خانومایی میشن که شخصیت و ظاهر خیلی زن ...

مثل چیا؟ 

2706