2737
2739
عنوان

بابام دوباره داره به مامانم خیانت میکنه چکار کنم😥😔😓😥😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس تا مادرت و دق نداده ازون زندگی بکش بیرون خدا طلاق برا همچین مواقعی گذاشته . انشاالله خدا کمکت ...

میخام اول بتونم روی پای خودم وایسم تا بتونم از مادر و خواهر حمایت کنم بعدش بهش بگم طلاق بگیره

اینقدر صبر کردم ۱ سال دیگه ام رو تا بتوتم رو پای خودم وایسم

2742
ممنون همچین شما و استارتر و مادرش و خواهرش

ممنون عزیزم ان شاالله 

همه لایق بهترینا هستن ان شاالله همه زندگی خوب خوش و به دور از ظلم و آدم ظالم داشته باشن

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
قبلا خیلی دعوا کردن همیشه خاله هام و دایی هام پادر میونی کردن  اونام دیگه خسته شدن اخرین بار گ ...

حالا این بار برا بار آخر بگو بهشون..حداقل وظیفه ات را انجام دادی...

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2738
عزیزم میفهمم ... برات از ته دلم از خدا آرامش میخوام انشالله دلت آروم بشه

ممنون عزیزم 🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

پدریعنی حامی،یعنی حس اعتماد،یعنی پشتوانه،یعنی سایه سر،اگرقرارباشدباخیانت وخودخواهی باعث تشنج ودعواوحس بی اعتمادی شود،شایدنبودش مفیدترازبودنش باشد،شایدتمام زمانی که شماغصه حال مادرتان رامی خوردیداگرجداشده بودنددیگربه تعداددفعات خیانتشان غم وغصه ودعوارانمی دیدودرعوالم بهتری بودید.بزرگتری درخانواده پدری نداریدکه باایشان درمیان بگذاریدوبخواهیدباپدرتان صحبت کند.

میخام اول بتونم روی پای خودم وایسم تا بتونم از مادر و خواهر حمایت کنم بعدش بهش بگم طلاق بگیره ای ...

انشاالله موفق باشید.

ادم های موفق همشووووووووووون ادم های سختی ها بودن دیدم که میگم . از روی تجربه میگم

2706