2752
2734
عنوان

بابام دوباره داره به مامانم خیانت میکنه چکار کنم😥😔😓😥😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 94 پست
درسته ولی خیلی‌هاشون حتی حق عاشق شدن ندارن یعنی تو انتخاب همسر شون هم نقشی ندارن و به اجبار ازدواج م ...

متاسفانه بله

از آیندم خیلی میترسم...از آینده خواهرم بیشتر...

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

طلاق هم ک بگیره ی پسر داره که پشتشه 

آخر و اول می‌فهمه 

دلم هوای پسرمو کرد هم سن توعه ۵ماه ندیدمش منم ۳۵سالمه دلم تنگه 

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از آینده خواهرم میترسم نمیخام بدون پدر بزرگ شده خودمم همیشه هواشو دارم

عیب نداره 

خیلی از دخترها و پسرها بدون حضور پدر بزرگ شدن و خیلیم متشحص و موفق زندگی کردن

فعلا که مادرت تصمیمی برای طلاق و....نداره اما اگرم داشت نگران نباش خواهرت طوریش نمیشه 

شما درستو خوب بخون تا بتونی خانواده رو حمایت کنی خواهزتد بفرستی دانشگاه و...

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

این چیزی که تعریف کردی خیلییی شبیه زندگی منه با این تفاوت که من 25 سالمه.کاش پدرو مادر منم از هم جدا میشدن الان انقدر مشکلات روحی نداشتم.کاش پدرو مادر توام از هم جدا شن شماها تو ارامش زندگی کنید .بنظرم مادرتو تشویق کن طلاق بگیره راحت بشید 

2731

متاسفانه آدم های هرزه درست بشو نیستن 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

یک زن دایی دارم که همیشه پشتمه و همیشه ت شرایطا دشوار کمکم میکنه بهشم اعتماد دارم میخام به اون بگم با هم بریم یه ترس به دختره بدیم که دیگه به بابام پیام نده و بابامم قیدش بزنه
از نظرم این بهترین کاره که میتونم ت این موقعیت بکنم

ا

متاسفانه بله از آیندم خیلی میترسم...از آینده خواهرم بیشتر...

منم همینطور 

ان شاالله خدا بهترین زندگی قسمت شما و خواهرتون کنه الهی آمین یارب العالمین 💙💚🙏🏻🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
اینکارو میکنم و اینکه من مامانم خوش شاغله خرجمونو در میاره اما بابام یک ادم عرق خور و وله  ...

پس تا مادرت و دق نداده ازون زندگی بکش بیرون خدا طلاق برا همچین مواقعی گذاشته .

انشاالله خدا کمکت کنه و به ارامش برسی.

نگران نباش انشااله درست میشه.

بابات معلوم درست بشو نیست فکر کن تا اخر عمر مادرت بنده خدا باید باهاس بسازه و پیر بشه.پس بزار جدا بشن بابات بره دیگه نمیتونه خودشو جمع کنه و میفهمه چه نعمتی رو از دس داده شاااید ادم شد و دوباره ازدواج کنن اینجوری یه تنبیه خوبی میشه

متاسفانه آدم های هرزه درست بشو نیستن 

👌👌👌👌👌

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

بنظرم نباید تو رابطشون دخالت کنی. مامانت خودش می‌فهمه بذار خودش تصمیم بگیره. 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

دلم برایتان سخت گرفت عزیزدل...

واقعاهمه مطالعات وپژوهش هایم درباب خیانت وقتی باافرادضربه خورده ازاین ماجراروبرومی شوم کم می اورندونمی دانم چه راه حلی بایدپیشنهادکنم،پدربزرگم همیشه می گفتند:گفت چشم تنگ دنیادوست را یاقناعت پرکندیاخاک گور..

واقعابرای کسی که چندبارعلی الخصوص خیانت کرده نمی دانم بایدچه نسخه ای گرفت وپیچیدوچه گفت.

طرف مقابل هم متاهل است؟

😢 چرا آخه 

چی بگم دلم خونه بخدااا