2733
2734
عنوان

دورهمی افغانستانی ها 🇦🇫

| مشاهده متن کامل بحث + 25580 بازدید | 740 پست
لطفا لغو کن نمیدونم کدوم نی نی یار حذف اکانت میکنه چند روزه دنبالشم 

یه تاپیک درخواست لغو کاربری بزنید   منم صدا کنید  لغوتون کنم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من میتونم لغوتون کنم اما تهدید کاربر و برخورد شما اصلا درست نیست

ممنونم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میتونم لغوتون کنم اما تهدید کاربر و برخورد شما اصلا درست نیست

عزیزم من ادامه پستاشونو نخوندم اونجا که دیدم توپید به یه کاربری چون دقیقا چند ماهه پیش سر همون تصادف  تو هر سایتی توهین میشد خواستم اخطار بدم ولی خب درست میگید شیوه بیانم بد بود 

@unknownstrawberry     @kosar_khanom     مام افغانیم....(بروبچ هیس)/

دیوونههه😂😂😂😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731
دیوونههه😂😂😂😂

خوبی هستک؟/  

توم مث ی خروس بیدار شدی واس این کلاسای چس؟/  

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
خوبی هستک؟/     توم مث ی خروس بیدار شدی واس این کلاسای چس؟/    

هستک چیه یاد پسرعمم افتادم  باز نیستی بهتره😂😂😂😂😂

وووی اره ۶ تا الارم گذاشم دیشب😕😒😂💔الانم باید کاموا بوافمممممممممم😢😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
هستک چیه یاد پسرعمم افتادم   باز نیستی بهتره😂😂😂😂😂 وووی اره ۶ تا الارم گذاشم دیشب😕😒😂💔 ...

عارع ازین ب بعد اسمت هستکع  عع زحمت نکش کلاه نباف برامن  /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
عارع ازین ب بعد اسمت هستکع   عع زحمت نکش کلاه نباف برامن    /

هستک چیه😢😂ن خواهش میکنم چه 

رنگی میخوای فدات؟  

2740
هستک چیه😢😂ن خواهش میکنم چه  رنگی میخوای فدات؟    

سفید/

هستک اسم جدیدتع/

هستک زیاد فعالم ن؟/

معتادم اصن  /

سفید/ هستک اسم جدیدتع/ هستک زیاد فعالم ن؟/ معتادم اصن    /

نی نگ😎😛

ارع مث من😂در روز ۱۰ ساعت میام سایت😁😎دلبر سایتم دیگ

همه جا خوشگل وزشت هست  من افغان دیدم چنان پوستش قشنگ بود اینقد تیپ باحال زدن مرتب تمییزز   ...

عزیزم شما خوباشو دیدی خب ماهم اینجا داریم میدونی سرچنتا روبردین‌ تا ببینن‌دست یکی ۳ ملیون پول هست ب خاطر ۳ملیون سرشومیبرن‌ توکازرون ۳.۴ سال پیش ی سیمان فروشی کارگر ۸ .۹ سالش ۱.۵ دست صابکارش میبینه سرشوگوش تاگوش برید هرکسی برداشتش بنابرتصوراتشه ماهم اینجا نزدیک ساختمانی ک ایناتوش کارمیکنن نمیشیم میترسیم من ازخودم حرف نزدم ۳۴ سالمه بچه نیستم ایقد بد دیدیم‌ک دلمون صاف نمیشه امیدوارم شما هم هیچ وقت بدی نبینین‌ ازهیچ کس وگرنه اعتماد نمیکنین دیگه اعتماد چیزی نیس باحرف مردم بیاد اعتماد روخود آدم ازرفتارا حس میکنه 

کدوم شهری؟

کازرونم چن سال پیش یکی ازروستاهای توابع کازرون ی دختر نوجون بادوستش میره بیرون دونفر افغان گرفتنشون یکیش دررفت اون یکی اسیر شد تا مردم رفتن تاسردخترو بردین تجاوزهم کردن سروبردن الان سالهاس سرش پیدانشده آخه سروبرای چی بردن هنوز ک هنوزه پیدانشدن اون تا چوپون عموی دخترابودن

کازرونم چن سال پیش یکی ازروستاهای توابع کازرون ی دختر نوجون بادوستش میره بیرون دونفر افغان گرفتنشون ...

دخترا خونه پدرشون‌الان نزدیک خونه فامیل ماست مادرش هنوز ک هنوزه غصه میخوره تورک هستن‌ چ خانواده باشرافتی 

نی نگ😎😛 ارع مث من😂در روز ۱۰ ساعت میام سایت😁😎دلبر سایتم دیگ

عافرین ببین من جنبع دارم بدم نمیاد  /

هستک ی تاپیکی چیزی بزن هروقت تونسی میبریم پر بازدیدا...رفقامم تگ میکنم..باعش؟/

نی نگ😎😛 ارع مث من😂در روز ۱۰ ساعت میام سایت😁😎دلبر سایتم دیگ

زدی منو اول تگ میکنیا    /

2706