2733
2734
عنوان

دورهمی افغانستانی ها 🇦🇫

| مشاهده متن کامل بحث + 25580 بازدید | 740 پست
عافرین ببین من جنبع دارم بدم نمیاد   / هستک ی تاپیکی چیزی بزن هروقت تونسی میبریم پر بازدید ...

باشو 

چه تاپیکی بزنم نی نگ۰😕😂

ساعت چن

اقا منم جنبه دارم ولی چون پسر عمم میگف هستک بدم میاد😬

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زدی منو اول تگ میکنیا      /

باشو نی نگ😂😛😂😂😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
باشو  چه تاپیکی بزنم نی نگ۰😕😂 ساعت چن اقا منم جنبه دارم ولی چون پسر عمم میگف هستک بدم میاد ...

ببین فاطیو دنیا ساعت چند هستن...تا ی ساعت دیگ بزن ک تا ظهر ببریم پر بازدید.....موضوعشو چی میخای بزنی؟/  

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2728
باشو نی نگ😂😛😂😂😂

عافرین هستکمممم  /

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

سلام عزیزان من ایرانی هستم ولی میخوام یه سوال بپرسم واقفا تا حالا شده تو خلوت خودتون به ایرانی ها فحش بدین یا بشینین بگین ایرانی ها ادم های خوبی نیستن و فلان و از ایرانی ها بدتون بیاد ؟؟؟

ببین فاطیو دنیا ساعت چند هستن...تا ی ساعت دیگ بزن ک تا ظهر ببریم پر بازدید.....موضوعشو چی میخای بزنی ...

😂😂😂😂نمد اونا تکلیفشون مشخص نیس والا

ساعت ۱۲ شاید بودن ولی فاطی نیس

نمد بگرد ببین چی بزنیم

سلام عزیزان من ایرانی هستم ولی میخوام یه سوال بپرسم واقفا تا حالا شده تو خلوت خودتون به ایرانی ها فح ...

سوال منم هس😂

2738
عافرین هستکمممم    /

😅😎😎😎😎😎❤💓

😂😂😂😂نمد اونا تکلیفشون مشخص نیس والا ساعت ۱۲ شاید بودن ولی فاطی نیس نمد بگرد ببین چی بزنیم

خو وایمیسیم اونام بیان ببین کی هستن اونوق بزن قبلش خبرم کن   /

خو وایمیسیم اونام بیان ببین کی هستن اونوق بزن قبلش خبرم کن    /

هر وق تگ کنم هسی؟

هر وق تگ کنم هسی؟

قبلش تو خصوصی بم بگو/

قبلش تو خصوصی بم بگو/

باشو فعالی خودم😌💓💓💓💓💓

عزیزم شما خوباشو دیدی خب ماهم اینجا داریم میدونی سرچنتا روبردین‌ تا ببینن‌دست یکی ۳ ملیون پول هست ب ...

بس کن دیگه نمیشه ک هر چی آدم بد دیدی بگی همه افغانستانی ها بدن 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
کازرونم چن سال پیش یکی ازروستاهای توابع کازرون ی دختر نوجون بادوستش میره بیرون دونفر افغان گرفتنشون ...

همه جا از این حیوانات پیدا میشه حتی تو کشور ایران .

ک من من میتونم صد تا مثال بزنم مثل تو 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706