2733
2734
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 211 پست
فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 عاشقتونم 💋💋

من هم  دوستت دارم وبهت حس خیلی خوبی دارم😍❤😘

شما خیلی مهربونییییی❤😘

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزمی 

ب نیت حاجت دلت❤

🌹اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹

⚘اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ⚘

🌷اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌷

🌺اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺

🌻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌻

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ب نیت سلامتی وظهور اقا امان زمان عج 

🌹اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹

⚘اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ⚘

🌷اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌷

🌺اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺

🌻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌻

💐اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بحق زینب کبری (س)💐

🌸اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بحق زینب کبری(س)🌸

🌼اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بحق زینب کبری (س)🌼

🥀اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بحق زینب کبری (س)🥀

🍁اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بحق زینب کبری (س)🍁

🌺🍀یاربَّ الحسین بِحَقِّ الحسین إشْفِ صَدْرِ الحسین بِظُهورِ الحُجَّة🍀🌺

2742
ب نیت حاجت دلت❤ 🌹اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹 ⚘اَ ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
ب نیت سلامتی وظهور اقا امان زمان عج  🌹اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَج ...

قبول باشه💚

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)❤️برای سلامتی وظهور امام زمان دعا کنین وصلوات بفرستین🌷
قبول باشه💚

ممنونم عزیزم🌹

.حتما امام زمان عج بهت نظرداره ک توفیق بهت داده شده هرروز براشون تاپیک بزنی احسنت 👏👏👏

🌼🌼🌸 @zohrehjafari        @نوشابا2         @m ...

❤️❤️❤️❤️

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
2740
14 تا صلوات به نیابت از استاتر عزیز  72 تا صلوات به نیابت از دوستان @الناخانووووووم   ...

خیر ببینی الهی، بهترین ها برات رقم بخوره..

منم ۱۰۰ مرتبه به نیت خودت و استارتر و @سواره    و @مامان_آینده_هستم    و @الناخانووووووم    و @ملکه__یخی    

و ۱۰ مرتبه برای حاحت خودم

خیر ببینی الهی، بهترین ها برات رقم بخوره.. منم ۱۰۰ مرتبه به نیت خودت و استارتر و @سواره   & ...

فدات عزیزم 💕 انشاالله بهترین ها نصیبت بشه الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خیر ببینی الهی، بهترین ها برات رقم بخوره.. منم ۱۰۰ مرتبه به نیت خودت و استارتر و @سواره   & ...

سلام عزیزم

خیرببینی

الهی ک ب حق صاحب الزمان حاجت روابشی

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
🍂🍂🍂 @sesn     @rowshana         @چمنگل    & ...

سلام عزیزم منم از طرف شما ودوستان و استادتر عزیزم 100تا گل صلوات میفرستم....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

سلام گلم خوبید فاطمه جان منم به نیابت شما سوره الرحمن رو میخونم انشاءالله به حاجت دلت برسی

الهی امین.....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2706