2733
2734
عنوان

خانوما خواهش میکنم بیاین بخداثواب داره

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 48 پست
نگران نباش چیزی نیست حتما شیاف بگیر تو خونه داشته باش دختر بزرگه منم زیاد تب میکزد هروقت تبش خیلی می ...

خداروشکر خدابچهاتونگه داره ان شاءالله دخترم اذیت نشه تب نکنه اخه کسی دم دستم نیس بتونه کمک کنه جایی ببره مارو

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداخیرت بده عزیزم خداعزیزاتوبرات خفظ کنه اره میزاشتم ولی فایده نداره بهش ۳تاقطره چکون کامل و ۱دونه ...

عزیزم ان شاالله نی نی تون همیشه سالم باشه ولی نگران نباش انقدر 

بچه احساسات مادرشو کاملا متوجه میشه و روش تاثیر میذاره هرچند میدونم نگرانیت از عشقه 

به چیزای خوب فکر کن😊

خدا خودش حواسش به نی نی ها هست مطمئن باش

دوستان برام دعا کنید
2731
عزیزم ان شاالله نی نی تون همیشه سالم باشه ولی نگران نباش انقدر  بچه احساسات مادرشو کاملا متوجه ...

ان شاءالله ممنونم عزیزم 🌹🌹مرسی ک دلگرمی دادی 

حتماسعی میکنم قویتررفتارکنم حالا ک میفهمه دورش بگردم

ولی دلم اشوبه ممنونم ازت مهربون🌹🌹

نگران نباش به خداتوکل کن براش سوره نور بخون منم براش صلوات می فرستم ان شاء الله بدون هیچ ناراحتی این دوران هم بگذره💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2738
نگران نباش به خداتوکل کن براش سوره نور بخون منم براش صلوات می فرستم ان شاء الله بدون هیچ ناراحتی این ...

ممنونم عزیزم ممنونم مهربون خداخیرت بده😍😍😍😍😍😍

واسش ایت الکرسی خوندمه نگران نباش.انشاالله تب نمیکنه دوست داشتی تاپیک‌ دومم گزارش بزن

حتماعزیزم خدابهت سلامتی بده ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹

واسش ایت الکرسی خوندمه نگران نباش.انشاالله تب نمیکنه دوست داشتی تاپیک‌ دومم گزارش بزن

گزارش زدم عزیزم

برای پولیپ رحم

پریودم اشکال نداره؟؟ ممنون ک گفتی حضرت زهرا دستتوبگیره عزیزم 

خواهش میکنم عزیزم

نه یه وضو بگیر و بخون 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706