2737
2739
عنوان

خانوما خواهش میکنم بیاین بخداثواب داره

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 48 پست
من براش آیت الکرسی خوندم معجزس حتما توخونت شیاف داشته باش انشاءالله هیچی نمیشه

وای خداخیرت بده خداکنه هیچوقت تنهانمونی توزندگیت عزیزم ممنونم اره براش خریدم 

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
ایشاللا راحت رد میکنه براش آیت الکرسی خوندم، ۴ساعت یک بار هم بهش استامینوفن بده

ممنونم😭😭چقدشماهامهربونین خداخیرت بده خداعزیزاتوبرات حفظ کنه 

بهش میدم اما بدنش خیلی ضعیفه و براش بیفایدس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام یه ایه الکرسی به نیت رسیدن به خواسته دلتون خوندم..اگرمیشه منوهم دعاکن ممنون 

قربونت برم منم برات خوندم عزیزم خداکنه ب هرچی میخوای برسی

2728
عزیزم واکسنش رو که زدی بشین دعای نور حضرت زهرا رو براش بخون چند باااار مخصوص تب نکردن انشاءالله که ...

پریودم اشکال نداره؟؟

ممنون ک گفتی حضرت زهرا دستتوبگیره عزیزم 

ممنون عزیزم  ان شاءالله دست خدا ب همراهت 🌹🌹خیلی میترسم خیلی

فدایت

نترس تا موج مثبت بره سمتش

خدا بزرگه بابا

هواشو داره😉

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
وای خداخیرت بده خداکنه هیچوقت تنهانمونی توزندگیت عزیزم ممنونم اره براش خریدم 

ممنون عزیزدلم همچنین💕.یه لگن آب ولرم ونمک درست کن بزار کنارت تند تند پاشویش کن.یه حوله نم دار خنک بزار بغلت تند تند بزار روپیشونیش.مطمئن باش تبش بالا نمیره.دخترمنم خیلی بدجور تب میکنه منم بااین کارا کنترل میکنم

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
ممنونم😭😭چقدشماهامهربونین خداخیرت بده خداعزیزاتوبرات حفظ کنه  بهش میدم اما بدنش خیلی ضعیفه و ...

نگران نباش چیزی نیست حتما شیاف بگیر تو خونه داشته باش دختر بزرگه منم زیاد تب میکزد هروقت تبش خیلی میرفت بالا شیاف میذاشتم زود خوب میشد

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
2740
آیا پاهاشو گذاشتی توی آب ؟  ان شاالله حالش زودی خوب میشه جوجتون حمد میخونم به نیت سلامتیش

خداخیرت بده عزیزم خداعزیزاتوبرات خفظ کنه

اره میزاشتم ولی فایده نداره بهش ۳تاقطره چکون کامل و ۱دونه شیاف استامینوفن میدادم قبلابراش بیفایده بود

وقتی تب میکنه زندگیم داغون میشه همیشه تب میکرد خداروشکرمدتیه نمیکنه خداروشکر حالا واکسن داره نگرانم باید امروزمیزدم ترسیدم

اصلا نگران نباش پسر من از سر واکسن دوماهگی وحشتناک تب کرد واکسن های بعدی هم اذیت میشد ولی مال۱۸ماهگی ...

وای خداروشکر خدابرات نگهش داره دعاکن بچم اذیت نشه خیلی میترسم

فدایت نترس تا موج مثبت بره سمتش خدا بزرگه بابا هواشو داره😉

ان شاءالله🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘ان شاءالله

ممنون ازدلگرمیت عزیزم

ممنون عزیزدلم همچنین💕.یه لگن آب ولرم ونمک درست کن بزار کنارت تند تند پاشویش کن.یه حوله نم دار خنک ب ...

دخترمن تا دکتر نره خوب نمیشه همیشه اینطوره بارهابستری شده  دعاکن تب نکنه خدابچتوبرات نگهداره عزیزم

ان شاءالله🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘ان شاءالله ممنون ازدلگرمیت عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706