2703
2553

توروخداهرکی این تاپیکمومیخونه برادخترم ک واکسن۱۸ماهگی داره دعاکنه صلوات حمد ایت الکرسی دعا هرچی دوست داشتین بخونین..شایدخدابخاطر شما ب بچم رحم کرد اذیت  نشد

خیلی ضعیفه وسابقه تب کردن خیلی داره تا۴۰ونیم رفته 

دارم دیوونه میشم توروخدادعاکنید هرکی براش دعاکردیاچیزی خوند لایک کنه صلوات میفرستم

هدیه اش کنین ب خانوم فاطمه زهرا س و حضرت رقیه س

ممنونم ی دنیاممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭

خدا نگه دارش باشه

چیزی نمیشه انشالله مامان خانوم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صلوات فرستادم برا دخترت استارتر

با اجازت سلام لطفا برا امضام و حفظ آبروم و اینکه مشکلی برام پیش نیاد صلوات بفرستین خدا خیرتون بده الهی آمین

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2714
صلوات فرستادم برا دخترت استارتر با اجازت سلام لطفا برا امضام و حفظ آبروم و اینکه مشکلی برام پیش ...

منم برات صلوات فرستادم عزیزم

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭

سلام یه ایه الکرسی به نیت رسیدن به خواسته دلتون خوندم..اگرمیشه منوهم دعاکن ممنون 

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    

عزیزم واکسنش رو که زدی بشین دعای نور حضرت زهرا رو براش بخون چند باااار

مخصوص تب نکردن انشاءالله که تب نکنه و حالش خوب باشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706