2737
2734

بچه ها شوهرمو امروز دکتر نوشته برای آزمایش تعداد و کیفیت اسپرم، میخواستم بدونم تو خونه نمیشه اسپرم رو تهیه کرد بعد من ببرم آزمایشگاه؟ خیلی خجالت میکشه 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

چرا میشه فقط باید نیم ساعته برسونی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

نه😂😂نمیشه 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا میشه فقط باید نیم ساعته برسونی 

ینی یبار برم ظرف بگیرم بعد بیام خونه اسپرم و ببرم آزمایشگاه؟؟؟؟ تو خونه نمیشه بریزیم تو یه چیز دیگه بریم اونجا ظرف اونارو پرکنیم؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

ما تو خونه انجام دادیم اما خانومی ک تو آزمایشگاه بود گفت باید یه ربه تا بیست دقیقه باید برسونید ب دستمون 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2740
ما تو خونه انجام دادیم اما خانومی ک تو آزمایشگاه بود گفت باید یه ربه تا بیست دقیقه باید برسونید ب دس ...

اخه مگه تا 47 ساعت زنده نیست؟؟؟ 

اسپرم باید گرم بمونه. دور ظرفش یک حوله باید بپیچی بعد ببر. الان هوا سرده زمستونه شاید نتونی گرم نگهش داری. یک ربعه برسون آزمایشگاه. خجالت نداره یا اتاق مخصوص داره یا تو سرویسا 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
 سلام،چرا خجالت میکشه مگه داره چیکار میکنه

آخه میگن اونجا فیلم باز میکنن باید طرف بره ببخشید واقعا با دستش بازیش بده تا مایع بیاد اینم روش نمیشه اصلا 

بعد یه سوالم داشتم ک میشه ظرف آزمایشگاه رو بگیرم بیارم خونه پر کنیم بعد من خودم ببرم بدم؟ یا باید خودشم باشه؟ 🙈

برو ظرف بگیر برید تو ماشین 😄🙈

یا خدا 

آخه همه میبینن آزمایشگاه اونجا خیلی شلوغه تا بیاد بریزه تو ظرف کلا نیم ساعت طول میکشه 🤦‍♀️

اسپرم باید گرم بمونه. دور ظرفش یک حوله باید بپیچی بعد ببر. الان هوا سرده زمستونه شاید نتونی گرم نگهش ...

اصلا من ظرفو میزارم جلوی بخاری اون مسئله نیس 

ولی بعد از ریختن مایع منی 15 دیقه یا ظرفو میدن میگن تا یه ربع بیار دیر کنی قبول نمیکنن