2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون آزمایش اسپرم داده؟ بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 36 پست
نخیر اصلا تازه باید قبل از انجام ازمایش ۲تا ۳روز نباید رابطه داشته باشی انوقت واسه انجام خود ازمایش ...

نه میگن 3 روز نکنید، بعد که میرین آزمایشگاه اونجا یه اتاق هست میفرستنتون اونجا به روشی دیگه به غیر از دخول و.... مثلا با دست و... بعدشم مایع رو میزارید اونجا می‌آید بیرون 😑

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دقیقا

الی جون واقعا مردم میرن تو اتاق؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️
ببخشید توروخدا  اگه تو خونه داخل کاندوم ریخته بشه بعد تا نیم ساعت برسونیم اونجا ظرفو دادن بریز ...

اول برو پذیرش شد ظرف و بگیر بریز تو ظرف مستقیم سه روز قبل نزدیکی نداشته باشید و فقط باخودارضایی انجام بشه

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
2728
آخه میگن یه اتاق میدن به زن و شوهر که برن اونجا مایع منی رو بیارن درسته؟؟؟ 

اره خب بره ۱۰دقیقه میشه بابا اصن کی میفهمه کی میره تو سرویس چکارمیکنه😐

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
ینی دروغ میگن؟ مثلا میگن اتاق هست اونجا زن و مرد میرن تو و.... 

من ازمایش دادم  اینجور نی مرد خودش نمونه رو تهیه میکنه فقط یه بار اغا وخانم از تو اتاق بیرون اومدن  چیزی بهش نگفتن